Reklama

Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska razem: Zobacz teledysk "Krzyk"

Do sieci właśnie trafił teledysk "Krzyk" Michała Wiśniewskiego, któremu w duecie towarzyszy Justyna Majkowska, była wokalistka Ich Troje.

Michał Wiśniewski prezentuje nowy teledysk

17 czerwca do sprzedaży trafi nowa, podwójna solowa płyta Michała Wiśniewskiego - "Nierdzewny". Na jednym krążku znajdzie się 15 premierowych piosenek, a na drugim - "Ich Troje Remixed in Miami" - 13 remiksów, za które odpowiedzialni są producenci ze Stanów Zjednoczonych - Demetro/McClain.

Reklama

W singlowej piosence "Krzyk" zaśpiewała Justyna Majkowska, wokalistka Ich Troje w latach 2001-03. Z grupą nagrała jej dwie najbardziej przebojowe płyty: "Ad. 4" i "Po piąte... a niech gadają". To z nich pochodzą takie piosenki, jak m.in. "Powiedz", "Razem a jednak osobno", "Zawsze z tobą chciałbym być..." czy "Tango straconych".

"Nie zawsze byliśmy z Justyną tego samego zdania, ale zawsze między nami był mega flow, który powodował, że rozumieliśmy się bez słów. Często liczne dawne nieporozumienia zamienialiśmy w sarkazm. Taki wewnętrzny roaścik. To, że po latach potrafimy ze sobą normalnie rozmawiać, po tylu koncertach, sukcesach i trudnych życiowych doświadczeniach to dowód na to, że coś w nas przetrwało i warto pracować razem dalej" - opowiada Michał Wiśniewski.

"Choć ten duet jest rodzynkiem i nie oznacza dziś stałej współpracy to myślę, że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Justyna idealnie wpasowała się w przesłanie 'Obyś nie musiał krzyczeć aby być usłyszanym'. Pracuje z osobami niesłyszącymi i zapewne jest to również i jej bliskie. To również ważne dla mnie: 'Czasami można kogoś usłyszeć bez krzyku...'. Jak często prosimy o pomoc krzycząc choć nie wydobywamy z siebie najmniejszego dźwięku" - podkreśla wokalista.

Autorami piosenki "Krzyk" są znany z m.in. Virgin, Volver i Video Tomek Lubert (muzyka) i Błażej Grygiel (tekst).

W klipie zagrała Etiennette - niespełna 8-letnia córka Wiśniewskiego i jego byłej żony Ani Świątczak.

"Udział w teledysku 'Krzyk' mojej córki Eti był dla mnie niespodzianką i zdziwieniem. Kiedy z Michałem Kwiatkiem pisaliśmy scenariusz nie było mowy o jej udziale. Zamieściliśmy ogłoszenie na Facebooku o poszukiwaniu dzieci do teledysku. Eti ze względu na swój styl ubierania i uczesania, w którym stawia na wygodę, mylona jest z chłopcem. A to przecież piękna dziewczynka po mamie. Nie sądziłem, że kiedykolwiek założy sukienkę [śmiech]. W trakcie rozmowy o innym teledysku od niechcenia rzuciłem, że mam trzy córki, a muszę szukać obcej osoby. I było pozamiatane. Jestem jej za to bardzo wdzięczny bo nie wyobrażam sobie lepszej aktorki do tej roli" - mówi Michał Wiśniewski.

Sprawdź tekst piosenki "Krzyk" w serwisie Teksciory.pl!

Teledysk "Krzyk" powstał w Bieszczadach i pokazuje piękną Polskę. Wokalista jest bardzo dumny, że to właśnie tam mógł nadać przesłaniu zawartemu w klipie niepowtarzalny wyraz.

24 czerwca w Spodku w Katowicach odbędzie się kolejny koncert z okazji 20-lecia Ich Troje. Jubileuszowy występ z udziałem Justyny Majkowskiej (a także Ani Świątczak) będzie transmitowany na żywo przez Telewizję Polsat (wcześniej informowano, że ten koncert odbędzie się w Opolu).

"Z ciekawostek powiem tylko, że i moja najmłodsza córka Vivi wystąpi na moim jubileuszowym koncercie w katowickim Spodku i do mojego akompaniamentu zaśpiewa z występującą z nami na co dzień Wiktorią Domańską śpiewany od 15 lat przez większość dzieciaków z Domów Dziecka utwór 'Nie pij tato'" - zapowiada Wiśniewski.

Sprawdź tekst utworu "Powiedz" w serwisie Teksciory.pl!

Od wiosny 2013 r. wokalistką Ich Troje jest Marta Milan, która zastąpiła Justynę Panfilewicz.

Przypomnijmy, że Wiśniewski był żonaty z Magdą Femme (1996-2001), Martą "Mandaryną" Wiśniewską (2002-06) i Anią Świątczak (2006-11). Wszystkie trzy występowały w Ich Troje - Femme i Świątczak były wokalistkami, a Mandaryna tancerką. Obecną żoną lidera jest Dominika Tajner-Wiśniewska, przez pewien czas sprawująca funkcję menedżerki zespołu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Justyna Majkowska | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje