Reklama

Michał Wiśniewski dla INTERIA.PL!

Tuż przed występem w półfinale 51. Konkursu Eurowizji w Atenach nasz specjalny wysłannik spotkał się z Michałem Wiśniewskim, liderem Ich Troje. - Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy zrobić - powiedział INTERIA.PL zielonowłosy obecnie wokalista.

- Serduszka mocno pikają, ale ogólnie jest dobrze. Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy zrobić. Wszystko jest na najlepszej drodze i mnie się wydaje, że na próbach wypadamy fajnie. Śpiewamy wszyscy razem, śpiewamy mocno i porządnie - powiedział nam "Wiśnia".

Reklama

- Teraz już wszystko w rękach widzów i Polonii. Bo jeżeli jest to polityczny festiwal, to Polacy poza granicami kraju powinni zagłosować na swojego przedstawiciela - zaapelował o wsparcie Michał.

- My zrobiliśmy wszystko i być może "Follow My Heart" nie jest przebojem, przy którym będziemy się bawić latem, ale jest to piosenka o miłości. A takich piosenek nigdy dość... - dodał lider Ich Troje.

Zobacz galerię zdjęć z próby, przeprowadzonej na dzień przed półfinałem! Zapraszamy także do naszej galerii z fotografiami fanów Eurowizji.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

Artur Wróblewski, Ateny

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje