Reklama

Reklama

Michał Szpak spełnił marzenie chorej dziewczynki. "Nie trzeba go długo prosić"

Michał Szpak pojawił się w programie TVN, by spełnić marzenie 13-letniej Zuzi Sowy. Dziewczynka od lat marzyła, by zaśpiewać z artystą.

Michał Szpak pojawił się w programie TVN, by spełnić marzenie 13-letniej Zuzi Sowy. Dziewczynka od lat marzyła, by zaśpiewać z artystą.
Michał Szpak /AKPA

Fani Michała Szpaka ostatnio musieli pogodzić się z przełożeniem przez artystę premiery płyty. Album "Nadwiślański mrok" miał ukazać się 26 listopada, w dzień 32. urodzin wokalisty. 

Tak się nie stało, a Szpak tłumaczył, że "czuł to od dawna" i "nie chce konkurować z Mariah Carey". Odbierałem wibracje, dostawałem sygnały. Nie mogłem jeść, nie mogłem spać. Było dziwnie" - zaczął Szpak w swoim poście. "Kiedy pierwszy raz usłyszałem w radio "All I want for Christmas" dostałem dreszczy" - dodawał.

"I wtedy pojawiła się ona. JowiszJa. Jak zawsze, dokładnie wtedy, kiedy potrzebuję kosmicznego wsparcia. Razem podjęliśmy decyzję o ZMIANIE DATY PREMIERY. Pragnę dla siebie i dla was wiosennej energii" - pisał dalej. "Pragnę jasności i nie chce mi się konkurować z Mariah. Nie potrafię w drugie miejsca;) Niech tak się stanie, karty powiedziały" - wyjaśniał. 

Reklama

Premiera - na ten moment - ma odbyć się w marcu lub kwietniu 2023 roku.

Album promowany jest przez alter ego Michała Szpaka o nazwie JowiszJa. Do tej pory poznaliśmy m.in. piosenki "Hiob (Preludium)", "Halo wodospad" (posłuchaj!) i "(Mrok) Warszawianka".

Michał Szpak spełnił marzenie Zuzi Sowy

Chorująca na zespół Cushinga 13-letnia Zuzia Sowa marzyła o zaśpiewaniu z Michałem Szpakiem. W programie "Dzień Dobry TVN" doszło do wspólnego występu duetu! Zuzia Sowa zgłosiła swoje marzenie jeszcze przed pandemią, ale w końcu udało się doprowadzić do szczęśliwego finału.

Podopieczna fundacji "Mam marzenie" poza tym jednym występem z Michałem Szpakiem marzy też o karierze wokalnej. Chciałaby także iść do liceum muzycznego, ale ze względu na chorobę nie może mieszkać w internacie bez rodziców. Po skończeniu szkoły chce kształcić się w podobnym kierunku na studiach.

Michał Szpak jest idolem 13-latki od zawsze. "Od najmłodszych lat słucham Michała, polubiłam jego piosenki, słuchałam go na okrągło" - mówiła na kanapie śniadaniówki.

Na scenie programu Michał Szpak i Zuzia Sowa wykonali piosenkę "Halo Wodospad". "Zuzia jest taka słodka. (...) Jest bardzo utalentowana. Tylko musi częściej ze mną występować" - mówił Michał Szpak. "Im więcej osób dookoła będzie słyszeć jak śpiewa, tym ona mniej będzie się krępować. Im bardziej się otwieramy, tym bardziej nas słychać. Jest słuch i ma wspaniały wokal, zresztą dzisiaj zaprezentujemy" - zapowiadał występ.

Nieco nieśmiała dziewczynka w finałowym występie popisała się naprawdę mocnym głosem. Z powodu choroby Zuzia musiała spędzać wiele dni w szpitalu, ale - jak poinformowano - zakończyła już leczenie.

"Teraz jest taki czas dla Zuzi, żeby realizować swoje pasje i spełniać swoje marzenia. I zaczyna dzisiaj" - powiedziała Aneta Rog, wolontariuszka fundacji "Mam marzenie".

Czytaj też:

Roxie Węgiel jest zakochana. Wiadomo, kim jest jej chłopak!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Zuzia Sowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy