Reklama

Reklama

Michał Szpak niczym kameleon. Jako JowiszJa pokazał teledysk "Halo Wodospad"

Do sieci trafił zaskakujący i prowokujący klip Michała Szpaka do utworu "Halo Wodospad". Sprawdź tekst piosenki i zobacz teledysk.

Do sieci trafił zaskakujący i prowokujący klip Michała Szpaka do utworu "Halo Wodospad". Sprawdź tekst piosenki i zobacz teledysk.
Michał Szpak wypuścił teledysk do "Halo Wodospad" /VIPHOTO /East News

Wiele lat zajęło przyzwyczajanie się do wizerunku Michała Szpaka, który szokował innością, wywoływał skandale, mierzył się z krytyką i niezrozumieniem. Zawsze z uniesioną głową, broniąc swoich racji brnął do przodu, co doprowadziło go do przełomowego momentu w karierze.

Po długim okresie ciszy ukazuje się jako pewny siebie autor muzyki i tekstów, wolny od wszelkich ograniczeń, gotowy bronić swojej wolności artystycznej. Michał Szpak to nie opieranie wizerunku na skandalach, a po prostu osobowość, której granice przebiegają dużo dalej niż sięga wyobraźnia.

"Niektórzy powiedzą, że to bezczelność inni prowokacja, ktoś uzna to za piękne, ale jedyne o co chodzi to po prostu Wolność" - mówi Szpak.

Reklama

"Halo Wodospad" już w sieci. Ten klip będzie hitem?

W teledysku widać Bizancjum jego istoty, przegląd faz, całość, która będzie się rozwijać. "Halo Wodospad" i postać Jowiszji jest jedynie zwiastunem tej podróży, częścią większego projektu, na który składa się ponad 30 utworów i masa pomysłów jak je wydać na świat.

Jowiszja to alter ego, możliwość, żeby dać w pełni ujście wyobraźni i fantazji z szacunkiem do tych, którzy znają dotychczasowego Michała Szpaka. Przyjmuje rolę wyzwolicielki z okowów zahamowań i narzuconych standardów. "Jowiszja pozwala mi być jeszcze bardziej odklejonym. Ona nie ma problemu z tym, żeby wyjść na scenę w stringach, a Michał Szpak już tak"  - komentuje artysta.

Sprawdź tekst "Halo Wodospad" w serwisie Teksciory!

"Na etapie kiedy powstawał scenariusz, nie zdawałem sobie sprawy, że to będzie tak gigantyczne" - mówi o teledysku Szpak.

"To jedna z tych większych produkcji, w której jednocześnie artysta i jego wizja zostają spuszczeni ze smyczy. Jest to opowieść wizualna o tym, kim Michał Szpak był na różnych etapach życia - z jednej strony bardzo kolorowy i energetyczny, z drugiej mroczny i wyniosły, ale potrafiący też być elegancki, skromny z klasą, by potem zamienić się w seksualną ździrę. Ma różne oblicza, które pozornie dają chaos i są 'za bardzo', ale w klipie to wszystko zostaje uporządkowane i tworzy się swoista wizytówka rozszczepionej, a jednocześnie spójnej, postaci Michała Szpaka aka Jowiszji" - czytamy w zapowiedzi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL