Reklama

Michael Jackson i Prince w duecie?

Michael Jackson, legendarny amerykański wokalista pop, zaprosił do udziału w nagrywaniu swego nowego albumu samego Prince'a, jednego z największych amerykańskich artystów muzyki soul. Oprócz niego na najnowszym dziele Króla Popu mają pojawić się Carlos Santana, Mariah Carey i Will Smith.

"Obaj już od dłuższego czasu rozmawiają o wspólnym nagraniu. Jackson miał nawet iść do klubu, gdzie Prince świętował otwarcie nowej strony internetowej New Power Generation Music Club, ale zasiedział się w studio. Jeśli uda się im coś wspólnie nagrać, to będzie to na pewno ciekawe wydarzenie" - powiedziała osoba blisko związana z autorem przeboju "Bad".

Reklama

Nowy album Jacksona, pierwotnie zapowiadany na czerwiec, na pewno nie ukaże się w tym terminie. Obecnie najbardziej prawdopodobna data premiery to początek jesieni, ale wszystko może po raz kolejny ulec zmianie. Przyczyną zwłoki, jest fakt, że nowe nagrania Jacksona nie spełniają oczekiwań szefów wytwórni Sony, którzy oczekują kolejnego dzieła na miarę legendarnego albumu "Thriller".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje