Reklama

Michael Buble w ogniu krytyki. Seksistowskie zdjęcie?

Liczne kontrowersje wywołało zdjęcie, które Michael Buble zamieścił na Instagramie. Wokalista w uszczypliwy sposób skomentował na nim pośladki obcej kobiety, co nie spodobało się internautom.

Michel Buble na kontrowersyjnym zdjęciu - fot. Instagram

Zdjęcie w sieci pojawiło się we wtorek, 14 kwietnia i od razu wywołało sporą burzę. Michael Buble fotografię, na której widać dziewczynę w krótkich spodenkach, podpisał: "Na tym zdjęciu jest coś, co jest godne Instagrama". Ponadto dodał hasztagi #myhumps, #babygotback #hungryshorts #onlyinmiami.

Reklama

Zdjęcie zostało poddane ostrej krytyce. Kanadyjczykowi zarzucono seksizm oraz upokorzenie nieznanej mu dziewczyny. Gwieździe dostało się także za fotografowanie obcych ludzi bez ich zgody. 

Setki komentarzy, które atakowały Buble sprawiły, że sam zainteresowany postanowił się zreflektować:

"Każdy kto mnie zna, nie zinterpretowałby w taki sposób zdjęcia, które zrobiła mi żona w Miami. Staram się nie wzbudzać kontrowersji. Widzę jednak, że zdjęcie, które miało być komplementem, stało się przedmiotem sporu. Do wiadomości wszystkich urażonych. Jestem głęboko zasmucony, że ktoś pomyślał, że nie szanuję innych kobiet i je poniżam. Nie tak zostałem wychowany. Żałuję, że niektórzy odebrali zdjęcie jako obraźliwe. Nie było to moją intencją" - oświadczył Buble.

Wokalista w Miami spędza urlop wraz ze swoją żoną, Luisaną Lopalito.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michael Bublé

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje