Reklama

Mezo: "Ważny" sukces

Piosenkę "Ważne" Meza można już teraz bez wątpienia nazwać jednym z największych przebojów 2005 roku. Utwór otrzymał na opolskim festiwalu "Srebrną Premierę" (przegrał jedynie z "Miałeś być" Moniki Brodki) i jest regularne prezentowany przez rozgłośnie radiowe i telewizyjne. "Ważne" od dwóch miesięcy znajduje się także na pierwszym miejscu najczęściej kupowanych utworów w naszym sklepie internetowym MELO.PL. Co na to sam Mezo?

Zapytaliśmy popularnego rapera, czy spodziewał się tak dużego sukcesu utworu "Ważne".

Reklama

- Szczerze mówiąc, gdy robiłem ten numer, to się tego nie spodziewałem. Pracowałem nad płytą "Wyjście z bloków", a "Ważne" na tym albumie się nie znalazło.

- Piosenka był nagrana tylko na potrzeby opolskiego festiwalu, bo tam jest zasada, że można prezentować tylko premierowe piosenki.

- Ostatecznie po nagraniu kompozycji, jej finalnym masteringu i zaśpiewaniu refrenu przez Kasię Wilk, pomyślałem sobie, że ten numer może rzeczywiście trochę zamieszać. A później było drugie miejsce w Opolu i tak to się fajnie ułożyło.

Mezo nie ukrywa zadowolenia z faktu, że "Ważne" niepodzielnie rządzi na liście najczęściej kupowanych utworów w naszym internetowym sklepie MELO.PL.

- Cieszę się bardzo z sukcesu piosenki. A że dodatkowo jeszcze dobrze sprzedaje się legalnie w internecie, to jestem zaskoczony.

Poznański raper tymczasem nie zakopuje jednak gruszek w popiele i już szykuje kolejną ofensywę wydawniczą. Wkrótce do sklepów trafi jego kolejny singel.

- Przedpremierą singla będzie występ na festiwalu w Sopocie. Wszyscy wykonawcy zaprezentują znane piosenki, my postanowiliśmy natomiast zagrać coś nowego - piosenkę pod tytułem "Lepsze jutro". Wkrótce powstanie do niego teledysk.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: piosenki | Mezo | Jacek Mejer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje