Reklama

Metallica pracuje z raperem

Ja Rule, gwiazda amerykańskiej sceny rap, ujawnił w wywiadzie telewizyjnym, że pracuje z Larsem Ulrichem i Kirkiem Hammettem nad piosenką na nowy album Metalliki. Prawdopodobnie niebawem do tej trójki dołączy James Hetfield, który - według nieoficjalnych jeszcze doniesień - zakończył leczenie w klinice odwykowej.

"To będzie naprawdę wielka płyta. Przekonacie się o tym niebawem. Przyznam szczerze, że to dla mnie szalone doświadczenie" - zapewniał Ja Rule. Członkowie zespołu jak zwykle zachowują milczenie jeśli chodzi o nowy materiał. Ze źródeł zbliżonych do grupy przedostała się do mediów informacja, że Ja Rule ma zarapować w jednym kawałku.

Jedna z nieoficjalnych stron poświęconych twórczości kalifornijskiej grupy zapewnia, że James Hetfield zakończył już leczenie odwykowe, które rozpoczął 19 lipca i niebawem dołączy do Larsa i Kirka. Gdyby ta wieść znalazła potwierdzenie, jest wielce prawdopodobne, że nowy album Metalliki trafiłby do rąk fanów na początku 2002 roku.

Reklama

Ta sama nieoficjalna witryna zamieściła informację, iż z muzykami w studiu będzie pracować Matt Bissonette, basista znany ze współpracy ze Stevem Vaiem i Joe Satrianim. Nie wiadomo jednak czy zastąpi on w grupie Jasona Newsteda, bowiem równie często wymienia się jako potencjalnego basistę Metalliki Mike'a Ineza (Ozzy Osbourne, Alice In Chains).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nowy album | Metallica | Metalliki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy