Reklama

Metallica: "Live Shit" na DVD

Znakomite koncerty Metalliki, które do tej pory mogliśmy oglądać jedynie na kasetach wideo w boxie "Live Shit: Binge And Purge", zostaną 12 listopada wydane na płytach DVD. Do pudełka włożone zostaną także trzy płyty audio.

Pudełko będzie oczywiście mniejsze niż to sprzed kilku lat, ale i tak na jego zakup trzeba będzie wyasygnować niemało, bo 59.99 dolarów. Nie wiadomo jescze jakie dodatki przygotuje zespół, ale można z całą pewnością stwierdzić, że na dwóch płytach DVD (koncerty z San Diego i Seatlle) oraz trzech audio się nie skończy. Prawdopodobnie w skrzynce znajdzie się naklejka, jak również książka o zespole. Szczegóły będą na bieżąco publikowane na oficjalnej stronie Metalliki.

Reklama

Tymczasem nieco wcześniej, bo 1 października, ukaże się w USA książka "Metallica: The Complete Lyrics", w której zamieszczone zostanie przeszło 70 tekstów piosenek zespołu. Publikacja wydana zostanie w twardej oprawie, a wstęp napisze Steffan Chirazi, redaktor magazynu "So What!", kwartalnika dla fanów Metalliki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Audio | koncerty | Metallica | Live | DVD | Metalliki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje