Reklama

Merciless East 2005: Druga edycja festiwalu

Polscy fani ciężkich dźwięków, po raz drugi będą mogli spotkać się na Merciless East Festival - trzydniowej metalowej imprezie, organizowanej w Chełmie, w dniach od 12 do 14 sierpnia. Podobnie, jak w 2004 roku, tak i teraz, festiwal odbędzie się w amfiteatrze "Kumowa Dolina", na którego deskach pojawi się ponad 40 zespołów, reprezentujących różne style grania, począwszy od black i death metalu, poprzez hard- i grindcore'a, a na klasycznych heavymetalowych brzmieniach kończąc.

Wśród kilkudziesięciu grupy, które zagrają na drugiej edycji Merciless East Fesival, zobaczymy m.in. czołowych polskich grindcore'owców ze Squash Bowels i Neuropathii, deathmetalowców z Traumy, czy C.E.T.I. - formację Grzegorza Kupczyka, wokalisty Turbo.

Reklama

Poza krajowymi reprezentantami, do Chełma przyjadą również zespoły z Austrii, Czech, Słowacji, Białorusi, Ukrainy, Litwy i Szwecji.

Podczas festiwalu, na specjalnie przygotowanych stoiskach, będzie się można zaopatrzyć w płyty, koszulki i inne metalowe gadżety. Na terenie amfiteatru znajdą się także stoiska z artykułami spożywczymi, w tym z piwem, napojami i ciepłymi posiłkami.

Cena biletu na wszystkie trzy festiwalowe dni nie zmieniła się od zeszłego roku i wynosi 30 zł (przedsprzedaż), w co wliczone jest miejsce na znajdującym się nieopodal polu namiotowym. W dniu koncertu cena karnetu wzrośnie o 5 zł.

Oto szczegółowy program Merciless East Fesival 2005, w którym - jak zastrzegają organizatorzy - może jeszcze dojść do drobnych zmian:

Piątek, 12 sierpnia:

14.10 - 14.40 - Burn Even When Empty
15.00 - 15.30 - Fateborn
15.50 - 16.20 - Freund Hein (Austria)
16.40 - 17.10 - Memembris
17.30 - 18.00 - Barracuda (Białoruś)
18.20 - 18.50 - Draco Hypnalis (Czechy)
19.10 - 19.40 - Spasm (Czechy)
20.00 - 20.30 - Neuropathia
20.50 - 21.20 - Deflorace (Czechy)
21.40 - 22.20 - Squash Bowels
22.40 - 23.20 - Schizma
23.40 - 24.10 - Monstrum                                            

Sobota, 13 sierpnia:

10.50 - 11.20 - Eclipse
11.40 - 12.10 - Torment (Czechy)
12.30 - 13.00 - Nocturnal Damnation (Szwecja)
13.20 - 13.50 - Requiem
14.10 - 14.40 - Adultery (Czechy)
15.00 - 15.30 - Sezarbil (Czechy)
15.50 - 16.20 - Castrum (Ukraina)
16.40 - 17.10 - Rasta (Białoruś)
17.30 - 18.00 - Gens
18.20 - 18.50 - Dominium
9.10 - 19.40 - Ravendusk
20.00 - 20.30 - Climate
20.50 - 21.30 - Trauma
21.50 - 22.30 - 1125
22.50 - 23.30 - Neglected Flelds (Litwa)
23.50 - 24.20 - Cremaster            

Niedziela, 14 sierpnia:                     

11.00 - 11.30 - Necrosadist
11.50 - 12.20 - Bestiar
12.40 - 13.10 - Hyperion (Ukraina
13.30 - 14.00 - Isolated
14.20 - 14.50 - Priority
15.10 - 15.40 - Eternal Bleeding (Słowacja)
16.00 - 16.30 - Spehere
16.50 - 17.20 - Selfhate
17.40 - 18.10 - Deception
18.30 - 19.00 - Cicatrix
19.20 - 19.50 - Neolith
20.10 - 21.10 - Disastrous Murmur (Austria)
21.30 - 22.30 - C.E.T.I.
22.50 - 23.20 - Tipsy Train

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: edycji | edycja | Czechy | festiwal | druga edycja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje