Reklama

Mel B (Spice Girls) zakażona koronawirusem. W jakim jest stanie?

Mel B, gwiazda Spice Girls, poinformowała fanów na Instagramie, że walczyła z koronawirusem przez ostatnie pięć tygodni i nadal jest "przykuta do łóżka".

Mel B, gwiazda Spice Girls, poinformowała fanów na Instagramie, że walczyła z koronawirusem przez ostatnie pięć tygodni i nadal jest "przykuta do łóżka".
Mel B wyznała, że walczy z koronawirusem /David M. Benett /Getty Images

Gwiazda na Instagramie udostępniła archiwalne zdjęcia z wakacyjnego wyjazdu na Malediwy. "W mojej głowie jestem tutaj. Ach, co za piękne miejsce, słońce, krystalicznie czyste morze" - zaczęła.

Później dodała jednak, że choć myślami jest nad ciepłym morzem, w rzeczywistości leży przykuta do łóżka. Powodem jest zakażenie koronawirusem, z którym, według doniesień, wokalistka ma zmagać się od pięciu tygodni. 

Fani gwiazdy i jej przyjaciele z branży od razu zareagowali, a w komentarzach pod postem pojawiły się setki słów wsparcia i życzeń powrotu do zdrowia. 

Reklama

Mel B nadal prężnie działa w show-biznesie i angażuje się w akcje charytatywne. W maju tego roku była wokalistka zespołu Spice Girls, a dziś trenerka fitness wzięła udział w nowym projekcie organizacji charytatywnej Women's Aid, której misją jest przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet i dzieci.

"Plucie, duszenie, kopanie, bicie - to są rzeczy, które w wielu związkach są na porządku dziennym. To są prawdziwe historie milionów kobiet. Bardzo zależało mi na tym, by stworzony w tym filmie obraz przemocy był wiarygodny. Wyszłam z planu zdjęciowego z autentycznym siniakami. Jestem niesamowicie dumna z tego przedsięwzięcia, gdyż dotyka ono spraw, które znam z własnego doświadczenia. 

Może wydawać się dziwnym moje zadowolenie z zaprezentowania światu czegoś tak niepokojącego i brutalnego, ale moją misją jest uświadamianie innych, jak potworną rzeczą jest przemoc domowa i jak wiele kobiet przechodzi przez to piekło każdego dnia" - wyznała artystka w rozmowie z "The Sun".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy