Reklama

Megadeth w Roadrunner!

Dowodzona przez Dave'a Mustaine'a grupa Megadeth podpisała kontrakt z wytwórnią Roadrunner, jedną z potęg na scenie metalowej. Nowojorska firma będzie wydawcą najnowszego albumu ekipy szalonego rudzielca. Prace nad niezatytułowanym materiałem już się rozpoczęły.

"Jesteśmy dumni z tego, że możemy pracować z jednym z głównych architektów współczesnego hard rocka i metalu. Już od lat, kariera Megadeth i droga Roadrunner Records rozwijała się w podobny sposób. To prawdziwie zabójcza kombinacja!" - zapowiada Mike Gitter, specjalista od A&R Roadrunner Records.

Reklama

Z podpisania umowy zadowolony jest także sam Dave Mustaine.

"To ekscytujące znaleźć się w miejscu, gdzie jesteś szanowany, rozumiany i doceniany. Prawda jest taka, że w tej firmie pracują ludzie, z którymi znam się już od lat. Jestem bardzo nakręcony już samą myślą, że spotykamy się wszyscy razem, żeby pracować nad nowym materiałem" - dodał lider Megadeth.

Zespół niedawno rozpoczął prace w "Sarm Studios" w pobliżu Londynu. Płyta powstaje pod producenckim okiem Dave'a Mustaine'a, a także Jeffa Baldinga, który współpracował już z grupą przy okazji "The System Has Failed" (2004). Od lutego w składzie Megadeth jest basista James Lomenzo (eks-Black Label Society, White Lion), który zastąpił Jamesa MacDonougha (eks-Iced Earth).

Mustaine obecnie finalizuje skład drugiej odsłony trasy Gigantour 2.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Megadeth | NAD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje