Reklama

Meat Loaf w szpitalu

Amerykański wokalista i aktor ukrywający się pod scenicznym pseudonimem Meat Loaf, zmuszony był przerwać swój koncert w Wembley Arena w Londynie, który odbywał się w poniedziałek, 17 listopada. Muzyk zasłabł na scenie i trafił do szpitala.

Niedyspozycja zdrowotna Meat Loafa spowodowała, że konieczne stało się odwołanie drugiego z zaplanowanych koncertów artysty w Londynie. Miał się on odbyć we wtorek, 18 listopada, również w Wembley Arena.

Reklama

Po krótkiej przerwie w czasie pierwszego, przerwanego występu Metal Loaf próbował powrócić na scenę i dokończyć koncert, lecz doradzono mu, by zrezygnował z tego i udał się do szpitala. W klinice Northwick Park Hospital lekarze doradzili mu odwołanie występu 18 listopada.

Poinformowano, że zasłabnięcie 57-letniego Meat Loafa, czyli naprawdę Marvina Lee Aday'a wywołane było "wyczerpaniem wynikającym z przewlekłej infekcji wirusowej".

"Meat Loaf zostanie dziś ponownie zbadany przez lekarzy, a potem udzielimy informacji o stanie jego zdrowia" - poinformował brytyjskich dziennikarzy przedstawciel Northwick Park Hospital.

Ananova

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meat Loaf | koncert | Arena | Marvin Lee Aday

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje