Reklama

Mąż Britney Spears ujawni wszystko?

Kevin Federline, wciąż jeszcze mąż Britney Spears, ma zamiar napisać książkę w której dokładnie opisze swoje małżeństwo z gwiazda muzyki pop. Chyba, że amerykańska wokalistka szczodrze wynagrodzi mu rozwód i pozwoli godnie rozpocząć nowe życie...

K-Fed nie ukrywa, że korzystna dla niego "odprawa" może wpłynąć na decyzję o powstrzymaniu się od napisania bestsellerowej pozycji.

Reklama

Ponoć w książce Federline chciałby opisać alkoholowe, narkotykowe i seksualne ekscesy Britney Spears, a także fakt, że piosenkarka wierzy w... możliwość podróżowania w czasie.

"Kevin wierzy, że albo dostanie potężna kasę od wydawcy za książkę, albo od Britney, która rzuci mu jeszcze więcej za milczenie" - komentują amerykańskie media.

Federline na podstawie umowy przedmałżeńskiej z Spears może ponoć liczyć na 360 tysięcy dolarów plus 7 milionów dolarów ze sprzedaży posiadłości wokalistki w Malibu, gdzie Britney mieszkała z mężem i synami.

Kevinowi najwyraźniej to nie wystarcza, bo zażądał 20 milionów dolarów. Poza tym Federline chce otrzymać prawo do opieki nad synami Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem.

Zobacz teledyski Britney Spears na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: MAZ | Kevin Federline | Britney Spears | spears | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje