Reklama

Matka Eminema ma raka

Debbie Mathers-Briggs, matka słynnego amerykańskiego rapera Eminema, od kilku miesięcy walczy z rakiem piersi - ujawnił jej brat, Todd Nelson. Sam raper ponoć nic nie wiedział o jej kłopotach zdrowotnych.

Nowotwór został wykryty u pani Mathers na początku stycznia. Nie zwróciła się ona jednak o pomoc do swojego bogatego syna.

Reklama

"Debbie nie stać nawet na pójście do lekarza. Marshall nie wie, w jakim stanie jest jego matka, a sama Debbie nie chce mu o tym mówić - myśli, że i tak by jej nie uwierzył. Dała więc sobie spokój" - mówi Nelson.

Odniósł się on też do wypowiedzi Eminema, w której oskarżał on swą matkę, że nie zapewniła mu szczęśliwego dzieciństwa.

"Przestałem już liczyć artykuły, w których Marshall utrzymuje, że miał ciężkie życie. On nie wie, co to znaczy ciężkie życie" - twierdzi wujek rapera.

"Matka dobrze się nim opiekowała. Kiedy dorastał, nie musiał brać za nic odpowiedzialności, bo Debbie wszystko za niego robiła" - dodaje Nelson.

Po ukazaniu się utworu "My Name" Eminema (który naprawdę nazywa się Marshall Mathers III), jego matka poczuła się urażona i zażądała 7 milionów dolarów odszkodowania. Jak dotąd nie udało się jej jednak uszczknąć nic z fortuny swego sławnego syna.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: raki | matka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje