Reklama

Reklama

"Mask Singer": polska wersja słynnego programu na wiosnę w polskiej telewizji!

"Mask Singer" to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w krajach na całym świecie. Okazuje się, że już od tej wiosny będziemy mogli podziwiać jego polską wersję. Nowy program pojawi się w ramówce stacji TVN. Na czym polega?

Dotąd program "Masked Singer" pojawił się w 41 krajach

"Mask Singer" to niezwykle popularny program w zagranicznej telewizji. Udział w nim brały największe gwiazdy jak Seal, Toni Braxton czy La Toya Jackson, ale... tajemnicą była ich tożsamość. Show polega na tym, że utalentowani wokaliści prezentują swoje umiejętności nie ujawniając tożsamości. Teraz wiemy, że powstanie polska wersja programu!

W muzycznym show pojawiają się nie tylko zawodowi muzycy, ale także aktorzy, celebryci, sportowcy, dziennikarze, a nawet politycy. W każdym odcinku jeden z uczestników ujawnia swoją tożsamość, ale wcześniej to widzowie muszą zgadywać i domyślać się, kto kryje się za mylącym kostiumem.

Udział gwiazd jest bardzo strzeżoną tajemnicą, a głosy uczestników podczas rozmów na scenie mają być modulowane elektronicznie. Dzięki temu tożsamość zawodników do samego końca ma pozostać zagadką.

Reklama

"Mask Singer" w TVN na wiosnę. Zasady programu

W programie bierze udział dwunastu uczestników. Każdy z nich zakłada kostium, który nie zdradza ich prawdziwej tożsamości. Występy muzyczne oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech "detektywów". "Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Starają się też rozszyfrować tropy, pojawiające się w filmach, przed występami gwiazd. Wskazówki dotyczące zamaskowanych postaci na pewno pomogą tym, którzy dobrze znają życiorysy osób z pierwszych stron gazet, przebieg ich karier czy śledzą show-biznesowe nowinki. W każdym odcinku publiczność i 'detektywi' głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia swoją tożsamość, zdejmując maskę" - czytamy w informacji o programie.

Na ten moment czekają wszyscy widzowie programu, dlatego uczestnik, któremu najdłużej uda się zachować anonimowość zostaje zwycięzcą głównej nagrody - Złotej Maski. "Mask Singer" to program rozrywkowy, oparty na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". Polską wersję będzie można oglądać w TVN na wiosnę tego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy