Reklama

Reklama

Mary Komasa i naga Anja Rubik razem (zobacz teledysk "Lost Me")

Poniżej możecie zobaczyć czarno-biały teledysk "Lost Me" Mary Komasy. W klipie pojawia się naga modelka Anja Rubik.

Poniżej możecie zobaczyć czarno-biały teledysk "Lost Me" Mary Komasy. W klipie pojawia się naga modelka Anja Rubik.
Kadr z teledysku "Lost Me" Mary Komasy /

Klip został pokazany premierowo ostatniego dnia festiwalu Netia Off Camera w Krakowie, a potem trafił do sieci.

Sprawdź tekst piosenki "Lost me" w serwisie Teksciory.pl

"Lost me" wyreżyserował Jan Komasa (m.in. "Miasto 44", "Sala samobójców"). Wcześniej współpracował już z muzykami, m.in. z Pezetem czy zespołem Sistars. Tym razem na planie filmowym spotkał się ze swoją siostrą.

Mary Komasa to artystka wszechstronna - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, instrumentalistka. Często zwraca uwagę na swoje inspiracje językiem kina. "Najlepszym sprawdzianem czy piosenka działa, jest dla mnie wyobrażenie jej sobie pod napisami końcowymi do filmu - podkreśla. Zabierając się do pisania utworu, zaczynam od wspomnień. Staram się stworzyć w wyobraźni filmową scenerię, ze mną w roli głównej. Potem szukam zdania, hasła czy słowa, od którego mogłabym zacząć pisanie. Na przykład: 'Lost me'" - dodaje.

Reklama

Do współpracy przy klipie Mary Komasa zaprosiła Anję Rubik, muzę wybiegów wielu światowych projektantów. Stworzony wspólnie teledysk ma formę krótkiej etiudy filmowej. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Piotr Sobociński - podczas 8. edycji Festiwalu międzynarodowe jury przyznało mu specjalną nagrodę za zdjęcia do "Bogów" i "Strefy Nagości", doceniając różnorodność języka filmowego.

"Klip do piosenki 'Lost Me' powstawał w gronie przyjaciół i rodziny przez ponad 8 miesięcy, zmieniał formę, lokalizacje, podróżował przez kontynenty" - podkreśla WP Onak z OCR CREATIONS, boutigue Creative Agency odpowiedzialnej za produkcję. Projekt zrealizowano dzięki wsparciu Blow Up Hall & Stary Browar.

"Ten klip niesamowicie dokładnie reprezentuje mnie i to, przez co przechodzę w tej chwili pod względem zawodowym, prywatnym, każdym" - mówiła Anja Rubik o teledysku.

W nowym klipie Mary Komasy wokalistka oraz Anja Rubik występują nago.

"Pewna nagość była zaplanowana, ale troszeczkę dalej się posunęliśmy będąc już na planie, dlatego, że wszyscy czuli się komfortowo. Tam nie ma żadnej wulgarności, to jest bardzo delikatne. Ja nie mam z tym problemu" - tłumaczyła modelka.

"Jesteśmy ze sobą bardzo blisko - powiedziała o swojej relacji z Anją Rubik Mary Komasa i dodała - Jestem wdzięczna Ani, że wspiera takie projekty jak mój. Bardzo się cieszę, że jest w moim otoczeniu".

Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy

To nie pierwszy występ Anji Rubik w teledysku. Modelka zagrała w klipie do utworu "Chleb" projektu Mister D (wokalistką jest tu Dorota Masłowska), w którym wcieliła się w postać Princess Dresiary. Obraz był wówczas gorąco komentowany w sieci.

Zobacz teledysk "Chleb":

Sprawdź tekst utworu "Chleb" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mary Komasa | Anja Rubik | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy