Reklama

Reklama

Marta Wiśniewska w negliżu! Odważne kadry zamieściła w sieci [INSTAGRAM]

Marta Wiśniewska jest w stałym kontakcie z fanami. Ostatnio promuje nowy projekt "oŚĆ!", w którym bierze udział. Odważne kadry, na których artystka śmiało odsłania ciało, robią wrażenie.

Marta Wiśniewska pokazała odważne zdjęcia

Marta Wiśniewska cieszy się niemałą popularnością od wielu lat. Tancerka i wokalistka regularnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoją codziennością. Ostatnio na instagramowym profilu Mandaryny pojawiły się odważne kadry, które promują jej najnowszy projekt, którego premiera już wkrótce.

Performance na ciało i głos pt. "oŚĆ!" Marta Wiśniewska zaprezentuje m.in. w Łodzi czy Krakowie. Jak sama informuje, za koncepcję i reżyserię odpowiedzialna jest Małgorzata Haduch, za kostiumy Hanka Podraza, a za światło Piotr Werewka. Premiera już 18 czerwca.

Reklama

Czym jest performance na ciało i głos, w którym zobaczymy Mandarynę? Dlaczego nosi tytuł "oŚĆ!"? To tłumaczy sama artystka (pisownia oryginalna):

"To słowo wytrych, otwiera drzwi, przenika wiele emocji, słów, wykrzykników... Jeśli będziecie mieli ochotę udać się z nami w tę podróż, znajdziecie sami odpowiedzi ...
miłOŚĆ, nagOŚĆ, złOŚĆ, ostrożnOŚĆ, radOŚĆ, młodOŚĆ, starOŚĆ, pospolitOŚĆ, wyjątkowOŚĆ, subtelnOŚĆ, nieśmiałOŚĆ, godnOŚĆ, wolnOŚĆ... Z jednej strony słowo, które literą O daje przestrzeń, przyzwolenie na przepływ, otwarcie ... z drugiej kanciaste ŚĆ, zadziorne i ostre spina wszystkie rany... (...) To również niedoskonałOŚĆ! Dzięki której jesteśmy ludźmi wyrazistymi i wyjątkowymi.. Tak! Bądźmy niedoskonali ...Pisze to do Was,ale mówię również do siebie... Nie chowajmy się za iluzją piękna... Bądźmy prawdziwi i mówmy prawdę... Żyjemy w świecie, który nie jest doskonały. Czemu wiec tak bardzo chcemy być idealni?".

Katarzyna Solecka
RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje