Reklama

Reklama

Marlon Kozaky: Klip za zgrzewkę

Marlon Kozaky to postać znana przede wszystkim osobom oglądającym "Idola". Muzyk wziął udział w trzech pierwszych edycjach programu, a zasłynął pokazaniem pośladków jurorom na znak protestu. Teraz Marlon chce ponownie znaleźć się w centrum uwagi. Na stronach INTERIA.PL można obejrzeć teledysk do piosenki "Bo życie jest piękne". A w naszym sklepie internetowym Melo.pl możecie także kupić to nagranie.

W rozmowie z INTERIA.PL Marlon Kozaky przyznał, że jego twórczość często inspirowana jest problemami z kobietami. Nie inaczej było w przypadku piosenki "Bo życie jest piękne", którą piosenkarz zakończył wyniszczający go psychicznie związek.

- Kawałek został napisany po ponurej zimie, kiedy miałem wszystkiego serdecznie dość. I w pewnym momencie ta zima puściła, zaświeciło słońce.

- Kobiety założyły krótkie spódniczki, ściągnęły te grube kurtki. I w momencie zauważyłem, że świat jest piękny. Zrozumiałem, że mam alternatywę i mogę poznać inną kobietę. Przeszedłem się ulicą i na kartce napisałem piosenkę.

Reklama

W realizacji teledysku do piosenki pomogła Marlonowi ekipa filmowa Grupa 13. Teledysk nakręcono jeszcze w 2003 roku.

- Oni zrobili to dla mnie zupełnie za darmo. Naprawdę się dla mnie poświęcili. Chciałem im postawić nawet flaszkę, odwdzięczyć się w jakiś sposób. Ale okazało się, że oni nie piją wódki i musiałem kupić zgrzewkę Pepsi. A kolesie zrobili fajną robotę.

Przekonaj się, jak wygląda wideoklip nakręcony za zgrzewkę Pepsi i zobacz Marlona Kozaky w piosence "Bo życie jest piękne"!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy