Reklama

Marilyn Manson: Seul zamiast Nowego Jorku

Marilyn Manson nie jest mile widziany w wielu amerykańskich miastach. Ostatnio właściciele obiektu "Six Flags" w stanie Nowy Jork nie zgodzili się na występ kontrowersyjnej grupy na mającym się tam odbyć koncercie w ramach festiwalu Ozzfest. Zespół dostał natomiast zielone światło od władz koreańskiego Seulu.

Marilyn Manson miał wystąpić w Darien Lake w poniedziałek, 11 sierpnia. Gospodarze obiektu, na którym odbędzie się koncert uznali jednak, że nie życzą sobie obecności na nim jednego z najbardziej kontrowersyjnych artystów w USA.

Reklama

Jest to jak na razie jedyny przypadek w obejmującej 30 miast trasie festiwalu Ozzfest, w którym nie wystąpią wszystkie jego gwiazdy (oprócz Mansona są nimi Ozzy Osbourne, Disturbed i Chevelle).

Dobre wieści dla zespołu napłynęły natomiast z dalekiej Korei Południowej. Władze tamtejszej stolicy, Seulu, wyraziły wreszcie zgodę na koncert amerykańskich gorszycieli, o którą promotorzy starali się od 1999 roku.

"Manson zgodził się w kontrakcie nie bezcześcić religijnych oraz państwowych symboli i nie wywoływać seksualnych prowokacji na scenie" - mówią organizatorzy koncertu.

Marilyn Manson zawita do Seulu 4 października 2003 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marilyn Manson | Six Flags | seul | manson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje