Reklama

Marilyn Manson: Pay-per-view i DVD

Marilyn Manson, jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w amerykańskim show-biznesie, zakończył już pracę nad kolejnym albumem swojej formacji. Wydaniu płyty "The Golden Age Of Grotesque", której premiera zapowiedziana jest na wrzesień, towarzyszyć będzie także album DVD i specjalny program dostępny w systemie pay-per-view.

Marilyn Manson twierdzi, że płyta "The Golden Age Of Grotesque" jest najbardziej osobistą ze wszystkich, jakie do tej pory nagrał. W studiu swoimi pomysłami wspierał go Tim Skold, basista, który niedawno dołączył do zespołu zastępując Twiggy'ego Ramireza. Dzięki Skoldowi, Manson odkrył w sobie nowe pokłady talentu i, jak sam mówi, był w stanie dokonać więcej, aniżeli mógłby sobie wyobrazić. Dzięki temu mógł przygotować album DVD i program pay-per-view. Od razu zastrzega także, iż będą to dwie zupełnie odmienne rzeczy.

Reklama

"Program jest już właściwie gotowy i od razu mówię, że to nie jest materiał, który pojawi się na albumie DVD. Teraz koncentruję się właśnie na tym. Sądzę, że zasługujecie, aby zapoznać się z tym, co mam najlepszego i ja chcę wam to dać" - powiedział Marilyn Manson.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marilyn Manson | DVD | manson | pay-per-view

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje