Reklama

Mariah Carey znów zakochana. Kim jest jej wybranek?

Spore zmiany w uczuciowym życiu Mariah Carey. 46-letnia wokalistka potwierdziła, że spotyka się z wspierającym ją na scenie choreografem i tancerzem Bryanem Tanaką.

Mariah Carey ma już nowego chłopaka

Mariah Carey ma za sobą dwa zakończone rozwodem małżeństwa: z wszechwładnym niegdyś szefem wytwórni Sony Music Tommym Mottolą (1993-97) oraz aktorem i raperem Nickiem Cannonem (2008-16).

Reklama

Po rozwodzie z tym ostatnim, ojcem ich 5-letnich dzieci: syna Moroccana i córki Monroe, związała się z australijskim miliarderem Jamesem Packerem.

Pod koniec stycznia para ogłosiła zaręczyny. Rozpoczęły się też przygotowania do ślubu, a ujęcia z wokalistką przymierzającą suknię znalazły się w reality show "Mariah's World", który zadebiutuje w niedzielę 4 grudnia.

Jednak po wakacjach w Grecji we wrześniu okazało się, że Carey i Packer rozstali się.

"To słodko-gorzkie momenty. Ale musisz się skupić na tym, co najważniejsze i iść naprzód" - skomentowała Mariah.

Raptem dwa miesiące później wokalistka publicznie potwierdziła, że spotyka się z 33-letnim choreografem i tancerzem Bryanem Tanaką.

"Daily On Mail" opublikował zdjęcia z plaży w Maui na Hawajach, które jednoznacznie wskazują, że Mariah i Bryana łączy coś więcej, niż praca. Na jednej z fotografii para całuje się w usta.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mariah Carey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje