Reklama

Mariah Carey na Broadway'u

Mariah Carey chce zadebiutować na Broadway'u. W tym celu amerykańska piosenkarka pisze scenariusz musicalu, który oparty jest na piosenkach pochodzących z jej własnej bożonarodzeniowej płyty "Merry Christmas", wydanej w 1994 roku.

35-letnia wokalistka chce przy okazji napisać dwie nowe kompozycję, które uzupełniłyby musical.

Reklama

"Tak, bardzo lubię obchodzić święta i kocham Boże Narodzenie. Jestem trochę przerażona, że ten projekt mnie przerośnie" - powiedziała Carey.

"Dostałam szansę wyrażenia moich bożonarodzeniowych fantazji poprzez spektakl. Mam nadzieję, że wszystko się powiedzie i musical będą mogły oglądać całe rodziny" - dodała piosenkarka.

Przypomnijmy, że na początku kwietnia do sklepów trafił nowy album Mariah Carey, zatytułowany "The Emancipation Of Mimi".

Płyta odniosła za Oceanem spory sukces, debiutując na pierwszym miejscu amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych albumów tygodnika "Billboard" - w pierwszym tygodniu sprzedano ponad 400 tys.egzemplarzy.

To pierwsza płyta Numer Jeden wokalistki od 1997 roku, gdy ukazał się album "Butterfly", a piąta w całej jej dotychczasowej karierze, która dotarła na szczyt listy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Merry Christmas | piosenkarka | Broadway | Mariah Carey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje