Reklama

Mariah Carey: Cieszę się z kontraktu

Wszystko wskazuje na to, że los znów uśmiechnął się do Mariah Carey. Jak już informowaliśmy, wokalistka podpisała nowy kontrakt płytowy z wytwórnią Island. Firma będzie dystrybuować albumy Mariah, które wydawać będzie założona przez nią własna wytwórnia płytowa. Artystka jest bardzo zadowolona z tego powodu i wierzy, że jest to początek nowego etapu w jej karierze.

Dokładnie nie wiadomo ile Mariah zarobi na tym kontrakcie, ale nieoficjalnie mówi się, że będzie to 19.5 miliona dolarów za trzy płyty (możliwe jest także przedłużenie umowy do czterech albumów i wypłacenie dodatkowych paru milionów). Biorąc pod uwagę, że w styczniu wzbogaciła się o 28 milionów wypłacone jej przez firmę EMI, to ten rok pod względem finansowym na pewno zaliczy do udanych. Potrzeba jej jeszcze tylko nowej płyty, który zatrze przykre wspomnienia związane z albumem "Glitter".

Reklama

"Jestem niesamowicie szczęśliwa, że udało mi się podpisać ten kontrakt. To dla mnie cudowne przeżycie i ogromne wyróżnienie. Będę mogła pracować z najlepszymi fachowcami w branży. Oni przecież nadali muzyce pop nowego wymiaru i to wspaniale, że mogę dołączyć do ich ogromnej rodziny. Wierzę, że nasza współpraca będzie bardzo owocna i mam nadzieję udowodnić to swoim następnym albumem" - powiedziała Mariah.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mariah Carey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje