Reklama

Margaret w żywiołach (nowy teledysk "Cool Me Down")

Margaret opublikowała teledysk do utworu "Cool Me Down", z którym startowała w polskich preselekcjach do Eurowizji 2016. Zobaczcie!

Margaret pokazała klip do swojego singla "Cool Me Down"

Jednym ze współautorów piosenki Margaret "Cool me Down" jest Arash, irańsko-szwedzki wokalista i producent, który w 2009 r. znalazł się w pierwszej trójce zwycięzców 54. edycji Eurowizji.

Reklama

Wokalistka właśnie z tym numerem zakwalifikowała się do finału krajowych preselekcji do Eurowizji 2016. Ostatecznie nasz kraj w konkursie reprezentował Michał Szpak z utworem "Color of Your Life" (zajął ósme miejsce).

"Piosenka nie jest niby 'eurowizyjna', ale z drugiej strony bardziej moja, więc jestem ciekawa. Zdecydowałam się na udział w preselekcjach, bo mam wrażenie, że to jest dobra piosenka" - mówiła o swoim utworze Margaret w rozmowie z Darkiem Maciborkiem.

Sprawdź tekst i tłumaczenie "Cool me down" w serwisie Teksciory.pl

"'Cool me down' to energetyczny, taneczny numer, inspirowany muzyką reggae w nowoczesnym wydaniu. To piosenka, która zapowiada mój najnowszy album i nowe brzmienia" - zdradziła Margaret.

Niektórzy zwrócili uwagę na podobieństwo "Cool Me Down" do twórczości Rihanny, a także do przeboju "Hey Mama" Davida Guetty z udziałem mi.n. Nicki Minaj.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Margaret

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama