Reklama

Reklama

Margaret i Matt Dusk: Wspólna płyta coraz bliżej

Nowa, jazzowa płyta Margaret zatytułowana "Just the Two of Us" ukaże się 6 listopada. Album powstał we współpracy z kanadyjskim wokalistą Mattem Duskiem. Muzycy spotkali się na planie teledysku do singla promującego ich wspólne wydawnictwo.

Margaret i Matt Dusk odliczają dni do premiery ich wspólnej jazzowej płyty

"To niesamowicie ciekawe. Gdy z nią rozmawiam, widzę wiele podobieństw do tego, przez co ja przechodziłem 15 lat temu, zaczynając swoją karierę" - mówił Matt DuskMargaret.  

Duet Margaret i Matt Dusk to, jak twierdzi Margaret, "połączenie dwóch różnych światów, które działa". Pomysł współpracy między muzykami zrodził się na planie jednego z programów telewizyjnych.

W rozmowie wokalistka zdradziła, że w przeszłości pobierała prywatne lekcje jazzu. Początkowo Margaret i Matt Dusk myśleli o nagraniu wspólnej piosenki, ale z ich rozmów urodził się pomysł na cały album w stylistyce jazzowej.

Reklama

Margaret i Matt Dusk o szczegółach współpracy:

Na płycie znalazły się nie tylko standardy jazzowe lat 30., 40. i 50., ale również współczesne piosenki popowe w nowych aranżacjach.

Ekipa programu "Dzień Dobry TV" odwiedziła wokalistów na planie teledysku do klipu "Did I Do" promującego krążek Margaret i Matta Duska.

"Nie mieliśmy czasu wcześniej się spotkać, żeby przegadać album. Te wszystkie rozmowy odbywały się przez telefon, Skype i maile" - mówiła Margaret i dodała, że Matt przyleciał do Polski, by nagrać dwa teledyski promujące płytę oraz wziąć udział w sesji zdjęciowej.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Margaret | Matt Dusk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje