Reklama

Reklama

Margaret: "Cool Me Down" na Eurowizję

Margaret jako jedna z ostatnich uczestniczek finału krajowych preselekcji do Eurowizji opublikowała swoją piosenkę - "Cool Me Down".

Margaret znalazła się w gronie finalistów eliminacji do Eurowizji

Swoje zgłoszenie do eurowizyjnych eliminacji potwierdziła Margaret w Radiu RMF FM, gdzie premierowo zaprezentowała też fragment utworu "Cool Me Down".

"Piosenka nie jest niby 'eurowizyjna', ale z drugiej strony bardziej moja, więc jestem ciekawa. Zdecydowałam się na udział w preselekcjach, bo mam wrażenie, że to jest dobra piosenka" - mówiła Margaret w rozmowie z Darkiem Maciborkiem.

W środę (17 lutego) wokalistka ujawniła całą piosenkę, której jednym z współautorów jest Arash, irańsko-szwedzki wokalista i producent, który w 2009 r. znalazł się w pierwszej trójce zwycięzców 54. edycji Eurowizji.

Reklama

"'Cool me down' to energetyczny, taneczny numer, inspirowany muzyką reagge w nowoczesnym wydaniu. To piosenka, która zapowiada mój najnowszy album i nowe brzmienia" - zdradziła Margaret.

Niektórzy już zdążyli zwrócić uwagę na podobieństwo "Cool Me Down" do twórczości Rihanny, a także do przeboju "Hey Mama" Davida Guetty z udziałem mi.n. Nicki Minaj. Wokalistka jednak jest zaliczana do grona faworytów krajowych eliminacji wśród Michała Szpaka i Edyty Górniak.

Sprawdź tekst utworu "Cool Me Down" w serwisie Teksciory.pl!

"Nie rozpatruję tego w kategorii kogo się najbardziej obawiam" - mówi Margaret w RMF FM o swoich konkurentach.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Margaret | Eurowizja 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje