Reklama

Marek Kościkiewicz: Muzyka i rodzina

- Muzyka, to oprócz rodziny, najważniejsza rzecz w moim życiu - deklaruje Marek Kościkiewicz w rozmowie z INTERIA.PL. Były lider grupy De Mono wydał właśnie drugą w karierze solową płytę, zatytułowaną "Moment". Promuje ją utwór "Zielona".

Mimo fatalnej kondycji polskiego rynku fonograficznego, Kościkiewicz - niegdyś szef wytwórni Zic Zac - nie ma zamiaru kończyć muzycznej kariery.

Reklama

- Życie artystyczne to nie tylko płyty, ale też koncerty, granie na żywo. Dla kogoś, kto chce grać, sytuacja na rynku nie ma żadnego znaczenia - i tak to będzie robił, jeżeli tego pragnie - powiedział nam muzyk.

- To nie polega na kalkulacji typu: będę nagrywał, jeżeli będzie dobrze, a jeśli nie, to zajmę się czymś innym. Ja mam oczywiście tę luksusową sytuację, że pracują na mnie stare piosenki, grane w stacjach radiowych i w różnych innych miejscach. Dają mi one szansę na to, żeby miał się z czego utrzymać.

- Oczywiście te pieniądze mógłbym wydawać wyłącznie na konsumpcję, ale ja po prostu potrzebuję grać, potrzebuję to robić, bo oprócz rodziny, jest to najważniejsza rzecz w moim życiu.

Przeczytaj cały wywiad.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: De Mono | muzyka | muzyka. | Marek Kościkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje