Reklama

"Marcinkiewicz to mój uczeń"

"Ja jestem dumny, że pokazałem innym światełko w tunelu. Ludzie poszli za naszym przykładem. Taki Kazimierz Marcinkiewicz to jest nasz uczeń" - śmieje się Ryszard Rynkowski, który od swojej żony jest starszy o 22 lata.

W rozmowie z RMF Extra wokalista odniósł się do romansu byłego premiera z Isabel.

Reklama

"Namówił nas, żeby wypić za błędy na górze. Skutecznie. Parę błędów w życiu popełnił sam" - mówi o Marcinkiewiczu artysta.

"Był taki moment, że Marcinkiewicz mógł o sobie powiedzieć, że jest facetem po przejściach. Ale jest też artystą, więc człowiekiem o wrażliwej duszy. I nie mógł w nieskończoność być niewrażliwym na uroki świata..." - wyjaśnia Ryszard Rynkowski.

Wokalista sam spotyka się z młodszą o 22 lata kobietą, ale jego sytuacja jest znacząco różna. Rynkowski stracił żonę w innych okolicznościach. Rozdzieliła ich jej śmierć.

"Kilka lat temu zdarzyło się tak, że spotkałem kobietę w której się zakochałem. A przecież przez 10 lat byłem sam. I nie chodzi o to, że nie poznawałem żadnych kobiet, ale nie wpadłem w zachwyt. Któregoś dnia powiedziałem sobie: nie broń się. I dzisiaj mam żonę, która jest ode mnie o 22 lata młodsza..." - opowiada.

"Ja jestem dumny, że pokazałem innym światełko w tunelu (śmiech). Ludzie poszli za naszym przykładem. Taki Kazimierz Marcinkiewicz to jest nasz uczeń. Chodzi dopiero do pierwszej klasy!" - zakończył Rynkowski.

Zobacz teledyski Ryszarda Rynkowskiego na stronach INTERIA.PL!

RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kazimierz | wokalista | uczeń | Kazimierz Marcinkiewicz | Ryszard Rynkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje