Reklama

Reklama

Marcin Miller wyzdrowiał i odpowiedział hejterom (utwór "Taka sytuacja")

Marcin Miller doszedł do siebie po przebytej anginie i wraca do koncertowania. Wszystkim piszącym natomiast nienawistne komentarze zadedykował utwór "Taka sytuacja".

Marcin Miller doszedł do siebie po przebytej anginie i wraca do koncertowania. Wszystkim piszącym natomiast nienawistne komentarze zadedykował utwór "Taka sytuacja".
Lider zespołu Boys - Marcin Miller - odpowiedział hejterom /Piotr Matusewicz /East News

Zespół Boys był zmuszony odwołać swój koncert, a wszystko z powodu choroby swojego lidera.

Okazuje się, że stan Marcina Millera przez pewien czas się nie poprawiał, a zmagający się z anginą wokalista (sprawdź!) trafił do przychodni w Ełku.

"Ktoś tam napisał 'to zwykła angina'. Spoko. Nie wiem, czy są jakieś nadzwyczajne anginy. Na razie jest źle. Tracę już głos, ale zawsze się uśmiecham. Mam wysoki próg wytrzymałości bólu, chociaż patrząc na kobiety, one i tak facetów przewyższają. A filmik nagrywam tylko dlatego, aby móc linkować wszystkim, którzy mi coś zarzucają" - powiedział w krótkim wideo na Instagramie.

Reklama

Po ponad trzech tygodniach wokalista wrócił do zdrowia i zapowiedział, że pozostałe koncerty, które zaplanowano na listopad, na pewno się odbędą.

Marcin Miller odpowiada hejterom

Przy okazji Miller odpowiedział swoim hejterom, którzy zaczęli twierdzić, że gwiazdor disco polo symulował chorobę. Niektórzy twierdzili natomiast, że piosenkarz jest zakażony koronawirusem i stąd jego absencja.

Z tej okazji w sieci pojawiła się piosenka "Taka sytuacja" (sprawdź!), w której pokazuje złośliwe komentarze pod swoim adresem. Nie zakrywał również danych osób, które pisały o jego chorobie. Na końcu klipu Miller umieścił również screen ze strony z fake newsami, na której został uśmiercony.

"Duży ruch się zrobił i MEGA zainteresowanie stąd z podziękowaniem hejterom i w ogóle..." - napisał w opisie nagrania.

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL