Reklama

Mandaryna i Michał oficjalnie

Marta Wiśniewska (29 l.) łączy pracę z miłością. Na dniach otworzy szkołę tańca w Oleśnicy, rodzinnym mieście Michała Szatkowskiego (25 l.), swojego nowego chłopaka.

To już pewne, Mandaryna i Michał Szatkowski, nauczyciel WF-u, nie są tylko dobrymi przyjaciółmi - pisze "Super Express".

Reklama

"Tak, mówię to zupełnie oficjalnie, jesteśmy parą!" - zwierza się Michał.

Wszystko zaczęło się na zawodach sportowych w sierpniu w Juracie.

"Jestem instruktorem kitesurfingu i mieliśmy tam zawody, na które przyjechały VIP-y, wśród nich także Marta" - wspomina Michał.

"Tak od słowa do słowa, jak to z dziewczyną, dobrze się nam rozmawiało. Potem VIP-y wyjechały, a ona została. Spodobaliśmy się sobie. Ona jest normalna, nie jak inne gwiazdy" - wzdycha Michał.

Choć od zawodów minęły zaledwie trzy miesiące, Michał już zdążył zawrócić Mandarynie w głowie. Z wzajemnością. Gwiazda od dawna planowała założyć swoją szkołę, lecz do czasu poznania Michała nie wiedziała jeszcze gdzie. Teraz już wie. Szkoła tańca powstaje w Oleśnicy.

"Nie ukrywamy, że dzięki tej szkole będziemy mogli częściej się spotykać" - cieszy się Michał.

Na razie Marta Wiśniewska będzie dojeżdżać na zajęcia do Oleśnicy. W tym czasie ma zamieszkać u Michała. Czy kiedyś przeprowadzi się tu na stałe?

"O tak odległych planach nie rozmawialiśmy, na razie pozostanie tak jak jest, a spotykać się będziemy na pewno częściej niż tylko przy okazji zajęć w szkole tańca" - tłumaczy nowy chłopak Mandaryny.

Zobacz teledyski Mandaryny na stronach INTERIA.PL!

Super Express/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta | szkoła tańca | Michał Szatkowski | oleśnica | Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje