Reklama

Reklama

"Mam talent", "The Voice of Poland", "Must Be The Music" na start. Co, gdzie, kiedy?

W najbliższy weekend startuje na dobre jesienna ramówka w telewizjach. Nie zabraknie też kolejnych edycji talent-shows.

W najbliższy weekend startuje na dobre jesienna ramówka w telewizjach. Nie zabraknie też kolejnych edycji talent-shows.
Agnieszka Chylińska ("Mam talent"), Edyta Górniak ("The Voice of Poland") i Kora ("Must Be The Music") /AKPA

Poniżej znajdziecie szczegółową rozpiskę poszczególnych programów, którymi telewizje chcą jesienią przykuć uwagę widzów.

"Mam talent" - TVN, sobota, godz. 20:00

Ósma edycja jednego z najpopularniejszych talent-shows w Polsce. Poprzednia odsłona średnio zebrała ponad 3,37 mln widzów. Występy uczestników oceniać będą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak (obie w jury od samego początku) i Agustin Egurrola. W siódmej edycji triumfował 15-letni wokalista Adrian Makar. Program powraca na antenę po rocznej przerwie - wiosną TVN pokazywał "Małych gigantów".

Reklama

Wszystko o "Mam talent"!

"The Voice of Poland" - TVP2, sobota, godz. 20:05

Muzyczna program TVP2 prezentuje swoją szóstą odsłonę po lekkim falstarcie - pierwotnie planowano emisję na wiosnę tego roku, ale niemal w ostatniej chwili pojawił się komunikat, że show pojawi się jesienią. Być może to zamieszanie spowodowane było zmianami w składzie trenerów. Ostatecznie ze składem pożegnali się Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk. Na ich miejsce wrócili Maria Sadowska (oceniała uczestników w trzeciej i czwartej edycji) i Andrzej Piaseczny (był w pierwszej odsłonie). Swoje fotele zachowali Edyta Górniak oraz Baron i Tomson z Afromental. W roli współprowadzącej Magdalenę Mielcarz zmieniła Halina Mlynkova.

Piątą edycję wygrała Aleksandra Nizio z grupy Justyny Steczkowskiej. Teraz na zwycięstwo swojego podopiecznego szczególnie ostrzą sobie zęby Baron z Tomsonem, którzy od drugiej edycji jeszcze nie poprowadzili nikogo do wygranej.

Wszystko o "The Voice of Poland"!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - Polsat, sobota, godz: 22:05

W tym programie zadaniem uczestników (wokaliści, aktorzy, celebryci) jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej sceny muzycznej. Występy w pierwszej edycji oceniało jury w składzie: mezzosopranistka Małgorzata Walewska, aktorzy Katarzyna Kwiatkowska Paweł Królikowski (popularny "Kusy" z serialu "Ranczo") oraz DJ Adamus. Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę - 10 tys. zł za odcinek, 100 tys. zł za program - na dowolny cel charytatywny. Show Polsatu dość nieoczekiwanie stał się przebojem ramówki wiosną 2014 r. - mimo późnej pory nadawania program przyciągnął średnio ponad 3 mln widzów. Kolejne dwie edycje zanotowały już niższą oglądalność, ale wciąż przed telewizorami regularnie zasiada dobrze ponad 2 mln osób.

Po pierwszej edycji Katarzynę Kwiatkowską w jury zastąpiła laureatka programu Katarzyna Skrzynecka. Tym razem będziemy oglądać przemiany następujących uczestników: Katarzyna Glinka, Monika Dryl, Zosia Zborowska, Natalia Szroeder, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Respondek, Michał Grobelny, Michał Kwiatkowski.

"Aplauz, aplauz!" - TVN, niedziela, godz. 20:00

Choć program "Mali giganci" okazał się sukcesem (średnio 3,3 mln widzów), to TVN zdecydował, że nie będzie od razu kontynuował tego formatu. Jego miejsce zajmie nowy show - "Aplauz, aplauz!". Pojawią się w nim dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat, którzy będą wykonywać piosenki w duetach z rodzicami, babcią lub dziadkiem. Występy uczestników oceniać będą kompozytor Piotr Rubik (ze swoją "Kliką Rubika" wygrał "Małych gigantów"), wokalistka Ania Rusowicz i psycholog Małgorzata Ohme. Wokalne wsparcie zapewnią Magda Steczkowska i Majka Jeżowska. Show poprowadzi Agnieszka Szulim.

"Must Be The Music" - Polsat, niedziela, godz. 20:05

Najbardziej stabilny program z wszystkich talent-shows - zobaczymy już dziesiątą edycję! W przeciwieństwie do konkurencji w całej historii doszło do jednej (!) zmiany jurora - od siódmej edycji obok Kory, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby oglądamy Piotra Roguckiego, który zastąpił Wojtka Łozowskiego z Afromental. Niezmienny jest też duet prowadzących: Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. Organizatorzy chwalą się, że przez pięć lat w przesłuchaniach udział wzięło ponad 50 tysięcy osób.

Wszystko o "Must Be The Music"!

W październiku pojawi się jeszcze "SuperDzieciak" - odpowiedź Polsatu na "Aplauz, aplauz!". Program skierowany jest do dzieci w wieku od 4. do 16. roku życia, które zaprezentują przed telewidzami i jurorami różne talenty: muzyczne, sportowe, taneczne, ale też związane ze sztuką i nauką. Uczestników ocenią były bokser Dariusz Michalczewski, idol nastolatek wokalista Dawid Kwiatkowski, aktorki Magdalena Stużyńska ("Przyjaciółki", Marcysia ze "Złotopolskich") i Roma Gąsiorowska ("Sala samobójców", "Ki"). Program poprowadzą Wojtek "Łozo" Łozowski oraz aktorka Katarzyna Ankudowicz (wiosną wystąpiła w "Twoja twarz brzmi znajomo").

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy