Reklama

Małżeństwo Wiśniewskich się sypie?

Czyżby Anna Wiśniewska miała podzielić los poprzednich żon lidera Ich Troje?

Kolorowy magazyn "Świat i ludzie" pisze, że w związku Michał i Anny nie dzieje się najlepiej. Gazeta prognozuje kryzys małżeństwa:

Reklama

Od lat powtarza się ten sam schemat. Najpierw Michał zakochuje się do szaleństwa. Na tym etapie wybrankę wielbi, wynosi pod niebiosa, spełnia jej każdą zachciankę, obsypuje prezentami. Ale po wstępnej fazie Michał wchodzi w rolę pana i władcy. Zaczynają się problemy - czytamy w "Świat i ludzie".

Konflikt w małżeństwie zauważyli także znajomi pary - Michał coraz częściej krytykuje Annę:

"Kąśliwie komentuje wszystko co robi Ania. Podważa jej gust i opinie. Ale najgorsze jest to, że czepia się jej z byle powodu, robi awantury o głupstwa. Nie wygląda to dobrze" - wyznają tygodnikowi.

" Michał od swej kobiety żąda posłuszeństwa i uległości. Nie potrafi żyć bez kontroli nad nią. Dramat zaczyna się, gdy ona chce podejmować niezależne decyzje lub co gorsze przejawiać w czymś inicjatywę. Wtedy on dostaje szału. Zachowuje się jak zranione zwierzę, które we własnej obronie jest gotowe dosłownie na wszystko" - to już słowa byłego pracownika Wiśniewskiego.

Czy oznacza to koniec związku, jak to było w przypadku Mandaryny i Magdy Femme?

"Będą razem, bo Anna jest całkowicie od niego uzależniona. I szybko się to nie zmieni. Anka nie ma talentu i charyzmy Marty ani Magdy, więc nie zrobi kariery solowej w show-biznesie. No chyba, że błyśnie jeszcze w czymś innym. Ale na razie raczej się na to nie zanosi" - pisze tygodnik.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje