Reklama

Majowe Łzy

Ciężko powiedzieć, czy w głowach członków zespołu Łzy znajduje się tak wiele pomysłów, że postanowili jak najszybciej zaprezentować je światu, czy może są po prostu niesamowitymi pracusiami. Tak czy inaczej, zaledwie w pół roku od premiery ostatniego albumu zatytułowanego "Jesteś jaki jesteś", grupa myśli już o kolejnym wydawnictwie.

Trzecia płyta zespołu "Jesteś jaki jesteś" była kontynuacją brzmienia, znanego z platynowego krążka "W związku z samotnością", zawierającego m.in. wielki przebój "Agnieszka". Zespół większy nacisk położył tym razem na to, by piosenki brzmiały bardziej gitarowo.

Reklama

Premiera krążka odbyła się zaledwie pół roku temu, 27 maja 2002 roku, ale grupa myśli już o kolejnym wydawnictwie. Nagrania powinny rozpocząć się w lutym 2003 roku.

"To, co w tej chwili najbardziej pochłania, to materiał na nową, czwartą płytę - trwa już praca nad piosenkami" - powiedziała Karina Drobny, menedżerka Łez, w wywiadzie dla serwisu www.cgm.pl.

"Nagrania w studiu powinny zacząć się już w lutym. Myślimy o tym, żeby nowy album pojawił się już wiosną, gdzieś w maju. Będzie można na nim usłyszeć, jak zwykle w przypadku Łez, bardzo zróżnicowane klimaty - od reggae, poprzez rock, aż do popu" - dodaje menedżerka zespołu.INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jaki | Po prostu | myśli | Łzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje