Reklama

Reklama

Maja Hyży odważnie prezentuje ciążowe krągłości

Ciężarna Maja Hyży opublikowała na swoim Instagramie kolejne odważne zdjęcie. Internauci są zachwyceni. Pod postem wokalistki jak zwykle pojawiło się wiele komentarzy przepełnionych komplementami.

Ciężarna Maja Hyży opublikowała na swoim Instagramie kolejne odważne zdjęcie. Internauci są zachwyceni. Pod postem wokalistki jak zwykle pojawiło się wiele komentarzy przepełnionych komplementami.
Maja Hyży spodziewa się trzeciego dziecka /AKPA

W listopadzie ubiegłego roku Maja Hyży pokazała światu swojego nowego partnera, publikując na Instagramie ich pierwsze wspólne zdjęcie. 

Kilka miesięcy później, w kwietniu, wokalistka podzieliła się ze swoimi wielbicielami kolejną radosną nowiną. Okazuje się, że ona i jej ukochany spodziewają się dziecka. 

Będzie to już trzecia pociecha kobiety, która nie ukrywa, że bardzo się cieszy z tego faktu. W jednym z wywiadów kobieta przyznała, że już od dłuższego czasu myślała nad powiększeniem rodziny.

Reklama

Od momentu ogłoszenia ciąży na jej Instagramie nie przestaje przybywać zdjęć, eksponujących ciążowe krągłości kobiety. Wokalistka chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami - nawet tymi odważniejszymi. 

W internetowej galerii piosenkarki pojawiał się niedawno kolejny gorący kadr. Ciężarna mama na fotografii pozuje bez ubrań, okryta jedynie długim płaszczem. "Długo się zastanawiałam czy wstawić to zdjęcie... dlatego nic więcej nie napiszę, a poczekam na Wasze komentarze co o tym zdjęciu sądzicie?" - napisała. 

Pod postem - tak jak prosiła sama bohaterka zdjęcia - pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci pozostawili swoje opinie. Oczywiście większość z nich jest zachwycona odważną, ale i zarazem artystyczną fotografią.

"Kwintesencja kobiecości w tym najpiękniejszym stanie", "Maja masz tak piękną i oryginalną urodę że ja nigdy napatrzyć się nie mogę, a w ciąży po prostu powalasz na kolana. Idealnie do Ciebie pasuje powiedzenie... po burzy przychodzi słońce!!! Tyle teraz w Tobie radości-aż kipi. I tak trzymaj. Szczęśliwego rozwiązania!!", "Jest idealnie" (pisownia oryginalna) - komentowali fani.

30-letnia wokalistka swoja popularność zyskała dzięki programowi "X factor", w którym wzięła udział, ze swoim byłym już mężem - Grzegorzem Hyży. Mimo pięknej historii miłosnej dwojga wokalistów, para krótko po finale muzycznego show rozstała się. Owocem związku Mai i Grzegorza są bliźniaczki WiktoraAlexandra, które na świat przyszły 28 lutego 2012. 

Po rozwodzie Hyży związał się z prezenterką telewizyjną Agnieszką Popielewicz. Wokalista zaś spotykała się z Mateuszem Wesołowskim, jednak ich związek nie przetrwał długo. Teraz Maja Hyży jest szczęśliwie zakochana w tajemniczym Konradzie i to właśnie z nim oczekuje na pierwszego wspólnego potomka.

Aleksandra Biłas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy