Reklama

Reklama

Magdalena Narożna w "Twoja twarz brzmi znajomo". Tak gwiazda zespołu Piękni i Młodzi wygląda bez makijażu

W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie uczestnicy przechodzą wiele zaskakujących metamorfoz. Magdalena Narożna w mediach społecznościowych regularnie pokazuje swoje przemiany.

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) bierze udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Magdalena Narożna jest liderką zespołu disco polo Piękni i Młodzi (posłuchaj!). 

Jest też uczestniczką tegorocznej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalistka przyznała, że bardzo się ucieszyła, gdy otrzymała propozycję, ponieważ "TTBZ" to jeden z jej ulubionych programów rozrywkowych. 

"To jest fantastyczna przygoda i cieszę się ogromnie, że miałam okazję wziąć w tym udział. Myślę, że te przyjaźnie, które my zawiązaliśmy tutaj na planie będą niekończące, także to jest ogromne wynagrodzenie za to wszystko" - mówiła.

Reklama

W pierwszym odcinku programu Narożna wcieliła się w Piotra Cugowskiego. Wykonała utwór "Kto nie kochał" (sprawdź!). Z kolei w drugim wystąpiła jako Halina Frąckowiak z festiwalu w Sopocie w 1984 r. (przebój "Tin Pan Alley").

Po dwóch odcinkach Narożna zajmuje piątą pozycję w generalnej klasyfikacji. W najbliższym odcinku wcieli się w Liz Mitchell, jedną z wokalistek ikony disco - Boney M.

Na Instagramie w ostatnim czasie pokazała dwa zdjęcia, dość mocno różniące się od siebie - w pełnym makijażu oraz z przygotowań do "TTBZ", w wersji bez upiększeń i zasłonięty włosami i brwiami.

"I co? Łyso Ci?" - napisał w komentarzu Bogumił "Boogie" Romanowski z grupy Łobuzy, który w 10. edycji zajął ostatecznie szóste miejsce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy