Reklama

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) na wakacjach pręży biust. Gdzie wypoczywa?

W przerwie od koncertów z grupą Piękni i Młodzi Magdalena Narożna ze swoim narzeczonym Krzysztofem Byniakiem postanowiła na kilka dni wyjechać z Polski. Gdzie spędza wakacje?

W przerwie od koncertów z grupą Piękni i Młodzi Magdalena Narożna ze swoim narzeczonym Krzysztofem Byniakiem postanowiła na kilka dni wyjechać z Polski. Gdzie spędza wakacje?
Magda Narożna stoi na czele grupy Piękni i Młodzi /Natasza Młudzik/TVP /East News

Magda Narożna to niekwestionowana gwiazda disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna" (posłuchaj!).  

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca. 

Reklama

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu.

Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie" (sprawdź!).

Czytaj także: Piękni i Młodzi: Magdalena Narożna korzysta z uroków natury. Gorące zdjęcia w bikini

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała się w skąpym bikini

Po występie w roli jednej z gwiazd imprezy Roztańczony PGE Narodowy wokalistka razem ze swoim narzeczonym Krzysztofem Byniakiem postanowiła wybrać się na urlop.

W relacji na Instagramie Magda Narożna opublikowała serię zdjęć i nagrań z wypoczynku. Z opisu dowiadujemy się, że wokalistka wybrała się do jednego z hoteli w miejscowości Incekum. To popularny kurort położony na Riwierze Tureckiej na wybrzeżu Morza Śródziemnego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy