Magdalena Narożna i Piękni i Młodzi w świątecznej piosence! Zobacz teledysk do "Święta w prezentach"

Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi zaprezentowali swoją propozycję na nadchodzące święta. Powstał klimatyczny teledysk do piosenki "Święta w prezentach".

Piękni i Młodzi z piosenką świąteczną
Piękni i Młodzi z piosenką świątecznąJan BieleckiEast News

Przypomnijmy, że początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena Narożna Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca.

Magda Narożna (Piękni i Młodzi): Do jakiego stopnia się rozbiorę?INTERIA.PL

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie" (sprawdź!).

Będzie również uczestniczką nadchodzącej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalistka przyznała, że bardzo się ucieszyła, gdy otrzymała propozycję, ponieważ "TTBZ" to jeden z jej ulubionych programów rozrywkowych.
O główną nagrodę rywalizować będą również: aktorka Tamara Arciuch (m.in. "Przyjaciółki", "M jak miłość", "Niania" czy "Wesele"), wokalistka Maja Hyży; aktorka Anna Maria Sieklucka (m.in. "365 dni"), aktorzy Lesław Żurek ("Mała Moskwa", "Zabawa zabawa" czy "Przyjaciółki"), Michał Meyer ("Miasto 44", "Amok", "Czas honoru"), Piotr Gawron-Jedlikowski (Tymoteusz z serialu "Pierwsza miłość") i Paweł Góral, który zyskał popularność dzięki napisaniu pierwszego na świecie "insta-serialu", emitowanego w ramach insta-story na Instagramie.
Uczestników oceniają Kacper Kuszewski (popularny Marek z "M jak miłość"), mezzosopranistka Małgorzata Walewska i aktorka Katarzyna Skrzynecka. W 13. edycji dołączył do nich Adam Strycharczuk, zwycięzca poprzedniej odsłony. Zastąpił on zmarłego pod koniec lutego 2020 roku aktora Pawła Królikowskiego, który zasiadał w jury od samego początku.

Gospodarzami show niezmiennie są Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.
Przypomnijmy, że zadaniem uczestników show Polsatu jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej i polskiej sceny muzycznej. Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny.
+2

Wcześniej status przebojów zdobyły takie piosenki, jak "Ona jest taka cudowna" (ponad 87 mln odsłon), "Kocham się w tobie", "Jedno słowo", "Tak już bez ciebie", "Zastanawiam się", "Wyśmienicie" (z grupą Playboys) czy "Niewiara".

Magdalena Narożna i Piękni i Młodzi - "Święta w prezentach". Zobacz teledysk!

Właśnie pojawił się utwór grupy dowodzonej przez Narożną, świąteczna piosenka, pt. "Święta w prezentach".

"Widzieliście i słyszeliście już Naszą najnowszą świąteczną pastorałkę ? Jeżeli nie to zachęcam Was do tego bardzo serdecznie" - napisała Narożna na swoim Instagramie".

W komentarzach czytamy: "Super piosenka... niestety mamy mało polskich takich fajnych świątecznych piosenek", "Wspaniały utwór, a w teledysku tyle miłości ciepła", "Słucham już 6 raz, nie mogę przestać".

"Z pierwszej strony": Magda NarożnaSuperstacja
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas