Reklama

Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w samym bikini. "Nie musimy być idealni"

Zdjęcia Magdaleny Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi zawsze zauważane są przez użytkowników Instagrama. Profil piosenkarki obserwuje już prawie 196 tysięcy użytkowników serwisu. W najnowszym poście gwiazda disco polo zawarła ważne przesłanie.

Magda Narożna to niekwestionowana gwiazda disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna" (posłuchaj!).  

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca. 

Reklama

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu.

Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie" (sprawdź!).

Czytaj także: Piękni i Młodzi: Magdalena Narożna korzysta z uroków natury. Gorące zdjęcia w bikini

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w samym bikini. "Nie musimy być idealni wizualnie by być szczęśliwym"

Magdalena Narożna nie po raz pierwszy zachwyciła swoich fanów gorącym zdjęciem na Instagramie. Tym razem nie tylko pokazała się w samym bikini, ale też zawarła w poście ważne przesłanie.

"Pamiętajcie, nie musimy być idealni wizualnie by być szczęśliwym" - napisała gwiazda zespołu Piękni i Młodzi.

"Piękno nie tkwi w wyglądzie, lecz w tym, co masz w sercu" - dodała.

"Ja właśnie dlatego Panią uwielbiam, zawsze jest Pani taka naturalna i normalna", "Ale ty jesteś piękna", "Piękne ciało", "Zgadzam się Madziu, ale piękna Ci nie brakuje" - piszą fani.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy