Reklama

Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pochwaliła się długimi nogami. "Spać nie będę mógł"

Madzia Narożna z zespołu Piękni i Młodzi udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie, na którym pochwaliła się długimi nogami. Fani są oczarowani!

Madzia Narożna z zespołu Piękni i Młodzi udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie, na którym pochwaliła się długimi nogami. Fani są oczarowani!
Magdalena Narożna pochwaliła się długimi nogami /VIPHOTO /East News

Magda Narożna to niekwestionowana gwiazda disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna" (posłuchaj!).  

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca. 

Reklama

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu.

Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie" (sprawdź!).

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) i jej długie nogi

Na Instagramie wokalistka pochwaliła się nowym zdjęciem.

"Pogoda dziś nie rozpieszcza, ale to wcale nie przeszkadza by świetnie się bawić. Tego Wam życzę!" - napisała.

Zdjęcie, które dodała ma być zapowiedzią najnowszego klipu zespołu Piękni i Młodzi.

"A tu mały kadr z naszej najnowszej produkcji... która już niebawem" - dodała.

Na zdjęciu wokalistka wyeksponowała długie nogi, na c o fani mogli zareagować tylko w jeden sposób.

"O Matko Bosko, spać nie będę mógł", "Najpiękniejsza", "Najlepsze zdjęcie jakie do tej pory widziałam" - piszą w komentarzach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama