Reklama

Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) już tak nie wygląda. "Poprawiła" fryzurę dla fanów?

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi lubi chwalić się swoim wyglądem na Instagramie. Co jakiś czas pokazuje fanom swoje kolejne metamorfozy.

Magdalena Narożna już tak nie wygląda. Wokalistka pokazała nową fryzurę

Magda Narożna to niekwestionowana gwiazda disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna" (posłuchaj!).  

Reklama

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca. 

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu - Dawida Narożnego zastąpił Daniel Biczak.

Magda Narożna "poprawiła" fryzurę?

Narożna ma spore grono fanów na Instagramie, z którymi chętnie dzieli się swoją prywatnością. Na jednym z ostatnich zdjęć pokazała się w nowej fryzurze.

"Lubię bawić się kolorami, a że już dawno tego nie robiłam... Taki efekt osiągnęliśmy" - napisała Narożna.

Metamorfoza nie spodobała się części fanów. "Wolę blond", "Mi się nie podoba, w blondzie lepiej zdecydowanie!", "Blond wygrywa..." - ocenili użytkownicy Instagrama.

Ciężko stwierdzić czy Magda Narożna przejęła się tymi komentarzami, czy po prostu znów postanowiła zaszaleć, ale opublikowała kolejne zdjęcie w nowej fryzurze. Fioletowego koloru co prawda nie zmieniła, ale zafundowała sobie warkocze.

"Znalazłam sposób na nieład na mojej głowie" - oświadczyła.

Najwyraźniej wokalistka trafiła w gusta swoich fanów, bo pozytywnych komentarzy nie brakuje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy