Reklama

"Mądrość i seks" Madonny

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na koncert Madonny w Polsce: już 3 kwietnia do polskich kin trafi "Mądrość i seks" (Filth and Wisdom) - autorski film królowej muzyki pop!

"Mądrość i seks" to zabawna i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy chwytają się różnych (zazwyczaj ekscentrycznych) zajęć, próbując ułożyć sobie życie w wielkomiejskim świecie Londynu. Wiele wątków filmu nawiązuje do elementów biografii Madonny - m.in. doświadczeń związanych z tańcem, dzieciństwa, relacji z bliskimi.

Reklama

Jak sama wspomina, przygoda z filmem, tym razem w roli reżysera, okazała się dla niej niezwykła: "Uwielbiałam reżyserować, współpracować z aktorami, moją ulubioną częścią tego procesu były chyba same próby i magia, która dzieje się, gdy słyszysz, jak napisane przez ciebie słowa wydobywają się z ust innych, są przez nich interpretowane, jest w tym niewątpliwie rodzaj magii(...)."

W filmie Madonny nie mogło oczywiście zabraknąć porywającej muzyki. W ścieżce dźwiękowej pojawiają się m. in. jej własne utwory, piosenki Britney Spears, a także niezwykły - cygański punk Eugene'a Hütza i zespołu Gogol Bordello, który oczarował samą Madonnę: "Przez cały czas, gdy kręciliśmy, on zwracał moją uwagę na muzykę, nową muzykę" - wspomina artystka - "Zakochałam się w każdym CD, które od niego dostałam, te które najbardziej mi się podobały, były twórczością jego wujka, Alexandra Kolpakova, wykorzystaliśmy w filmie wiele jego utworów, ta muzyka jest fantastyczna, bardzo inspirująca, doskonale pasowała do filmu".

"Mądrość i seks" trafi do kin 3 kwietnia! Dystrybutorem filmu jest Syrena Films.

Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | \ Film | koncert Madonny | seks | mądrość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje