Reklama

Madonna: Wygraj bilety na koncert!

Przez najbliższe cztery tygodnie codziennie (bez weekendów) na stronach INTERIA.PL będziecie mogli wygrać bilet na koncert Madonny w Warszawie (1 sierpnia)!

Żeby mieć szansę na wejściówkę, będziecie musieli się wykazać wiedzą na temat Madonny. Podpowiedzi do pytań konkursowych znajdziecie w naszym raporcie specjalnym - madonna.interia.pl!

Reklama

Codziennie w dni powszednie (od godz. 15) na specjalnie przygotowanym widżecie na www.interia.pl pojawi się aplikacja konkursowa.

KLIKNIJ I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Dotychczasowe koncerty na trasie wskazują na to, że "MDNA Tour" zostanie okrzyknięte najbardziej oszałamiającym w historii. "MDNA Tour" to nowe aranżacje niektórych największych przebojów Królowej Popu, takich jak "Express Yourself" i "Like A Prayer" oraz utwory z najnowszego albumu Madonny zatytułowanego "MDNA", który zadebiutował na pierwszym miejscu w ponad 40 krajach.

Trasa "MDNA" to najnowocześniejsza technika, w tym olbrzymie ekrany (największe z dotychczas skonstruowanych), grupa 22 tancerzy, ponad 700 elementów kostiumów, sześć zmian strojów, specjalnie zaprojektowana scena, która rozpościera się na widownię, dzięki czemu fani mogą poczuć się, jakby byli w centrum wielkiej imprezy tanecznej.

Dodajmy, że publiczność na Stadionie Narodowym przed koncertem Madonny rozgrzeje gość specjalny - brytyjski producent Paul Oakenfold, uznawany za jednego z najpopularniejszych DJ-ów świata.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koncert Madonny | Madonna | koncert | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje