Reklama

Reklama

Madonna w stroju klauna i pod wpływem alkoholu

Madonna kazała swoim fanom w Melbourne czekać cztery godziny na rozpoczęcie jej koncertu, a na scenę wyszła w kostiumie klauna.

Madonna nie może pogodzić się ze stratą syna

57-letnia wokalistka przegrała ostatnio walkę o prawa do opieki nad swoim 15-letnim synem Rocco. Od grudnia 2015 roku chłopiec mieszka w Londynie ze swoim ojcem i byłym mężem Madonny - Guyem Ritchiem. Do sądu trafiła sprawa, w której rodzice nastolatka walczą o prawa do opieki nad nim.

Na początku marca byłe małżeństwo spotkało się w sądzie, jednak nie doszło tam do żadnego porozumienia. Sędzina prowadząca sprawę, oświadczyła, że daje rodzicom czas na polubowne rozwiązanie sporu, gdyż będzie to najlepsze dla ich syna. Ostatecznie Madonna zdecydowała się wycofać pozew z sądu, po tym jak Rocco oświadczył, że nie chce z nią mieszkać.

Reklama

Podczas koncertu w Nowej Zelandii Amerykanka łamiącym głosem opowiadała o tym, jak tęskni za swoim synem.

"Jeżeli będę za dużo o nim mówić, to się rozpłaczę. Mam nadzieje, że to usłyszy i będzie wiedział, jak bardzo za nim tęsknię" - mówiła gwiazda.

Madonna chyba nie do końca radzi sobie z sytuacją, czego świadkami byli fani zgromadzeni na jej koncercie w Melbourne. Wokalistka wyszła na scenę w różowej peruce i przebrana za klauna, a publiczności tłumaczyła, że to "symbolizuje złamane serce".

"Jest coś tragicznego w klaunach, ponieważ tak mocno starają się rozbawić innych" - mówiła Madonna i kontynuowała - "Oczywiście ukrywają coś, coś co dzieje się w ich wnętrzu. Jak wam się wydaje, co dzieje się wewnątrz mnie?".

Podczas koncertu Madonna po raz pierwszy otwarcie spożywała alkohol. Poprzednio, gdy fani zarzucili jej występowanie w Kentucky w stanie nietrzeźwym, wokalistka dość mocno zareagowała, podkreślając, że nigdy nie pije przed wyjściem na scenę.

"Jedną z rzeczy, które zamierzam tu zrobić, a nie robiłam tego nigdy wcześniej występując, będzie picie alkoholu" - mówiła Madonna.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje