Reklama

Madonna w Malawi

W niedzielę, 15 kwietnia, Madonna przyleciała do afrykańskiego kraju Malawi. Zdaniem dziennika "The Sun", wokalistka chce adoptować kolejne dziecko z Czarnego Lądu.

W "The Sun" pojawił się artykuł, że Madonna zamierza adoptować 3-letnią dziewczynkę o imieniu Grace. Wokalistka ponoć wręcz zakochała się w dziecku po obejrzeniu filmu z sierocińca.

Tymczasem rzeczniczka zdementowała te sugestie, tłumacząc, że wizyta Madonny w Malawi związana jest z jej współpracą z organizacją charytatywną. Wokalistka ma odwiedzić założony przez siebie sierociniec w wiosce Mphandula, a także sierociniec Home For Hope. To właśnie w tym miejscu przebywał 18-miesięczny obecnie David Banda, adoptowany przez Madonnę w październiku 2006 roku.

Reklama

Tymczasem kolejne apele do wokalistki za pośrednictwem mediów śle Yohane Banda, biologiczny ojciec Davida.

"Oficjalnie nic nie słyszałem [na temat wizyty Madonny w Malawi]. Słyszałem wprawdzie pogłoski i mam przeczucie, że może przyjechać. Jestem tym podekscytowany. Mam nadzieję, że będzie okazja, by zobaczyć się z synem" - mówi Yohane Banda, który nie żałuje decyzji o oddaniu Madonnie syna.

Narzeka jedynie na brak komunikacji z gwiazdą. Chciałby jednak częściej otrzymywać informacje o tym jak chowa się mały David.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: banda | the sun | kolejne dziecko | Madonna | Malawi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy