Reklama

Reklama

Madonna: Układ prawie idealny?

Nie milkną echa adoptowania przez Madonnę (48 l.) 13-miesięcznego Davida Bandy, chłopca z afrykańskiego Malawi. Popularna wokalistka podobno chce, by aktor Rupert Everett (47 l.) został ojcem chrzestnym jej nowego dziecka, a w przyszłości służył mu pomocą.

"Madonna i Rupert są dobrymi znajomymi od lat, a on jest jednym z jej najbliższych przyjaciół" - mówi informator brytyjskiego dziennika "The Sun".

Przypomnijmy, że oboje wystąpili w obyczajowym filmie "Układ prawie idealny". Madonna i Everett grali dobrze rozumiejących się znajomych, którzy nie są parą, ponieważ bohater jest gejem. Jednak pewnej nocy dochodzi między nimi do zbliżenia i zostają rodzicami.

W prawdziwym życiu Rupert Everett ma zostać ojcem chrzestnym. Madonna wierzy, że dzięki jego doświadczeniu w pracy z chorymi na AIDS w Afryce będzie doskonałym opiekunem dla Davida Bandy.

Reklama

"Ona wie, że spędził wiele czasu w Afryce, pracując z chorymi na AIDS, więc dobrze poznał tamtejszą kulturę. Jest przekonana, że będzie wielką pomocą dla Davida, kiedy ten dorośnie" - czytamy w "The Sun".

W środę, 25 października, Madonna wystąpi w popularnym programie "Oprah Winfrey Show", gdzie zamierza rozwiać kontrowersje towarzyszące adopcji Davida. Przypomnijmy, że pojawiły się zarzuty, że adopcja została przeprowadzona nie do końca w zgodzie z przepisami obowiązującymi w Malawi. Yohane Banda, biologiczny ojciec Davida, twierdzi teraz, że nie miał pojęcia, że odsyła swojego syna na zawsze, a nie tylko pod krótkotrwałą opiekę.

Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Malawi | układ | Madonna | Układ prawie idealny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje