Reklama

"Madonna to stara torba"

Była dziewczyna obecnego partnera piosenkarki obraża amerykańską gwiazdę.

Przypomnijmy, że Madonna spotyka się z brazylijskim modelem, Jesusem Luz. Mężczyzna jest młodszy od 50-letniej gwiazdy aż o 28 lat!

Reklama

18-letnia aktorka Catharina Franca porównała romans piosenkarki i modela do babci spotykającej się z kolegami jej wnuczki.

"Kiedy usłyszałam, że romansuje z Madonną, nie mogłam w to uwierzyć!" - mówi w rozmowie z brytyjską bulwarówką "The Sun".

"Wydaje mi się, że tak duża różnica wieku ma znaczenie, a jej zachowanie jest śmieszne. To tak jakby moja mama, albo raczej moja babcia spotykała się z chłopakiem w moim wieku! To trochę chore" - dodała Franca.

"To śmieszna, stara torba. Nie powinna w swoim wieku tak skakać po scenie" - zaatakowała 18-letnia aktorka, która z Jesusem Luz spotykała się przez półtora roku.

Catharina Franca powiedziała również, że Madonna romansuje z jej byłym chłopakiem, by wzbudzić zazdrość byłego męża, Guy'a Ritchie.

"Robi to tylko po to, by było o niej głośno, i by komuś zrobiło się z tego powodu przykro. Jej byłemu mężowi lub komukolwiek innemu" - stwierdziła młoda aktorka.

Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | aktorka | piosenkarki | torba | Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje