Reklama

Reklama

Madonna przeszła zakażenie koronawirusem? Zrobiła test na przeciwciała

Madonna w kolejnej odsłonie swojego wideo-pamiętnika prowadzonego podczas kwarantanny przyznała się, że zrobiła test na przeciwciała koronawirusa, który wyszedł pozytywnie. "Będę oddychać powietrzem z COVID-19" – zapowiedziała gwiazda.

Madonna zrobiła test na przeciwciała koronawirusa

Madonna od początku swojej samoizolacji (w której przebywa m.in. ze swoim partnerem Ahlamailikiem Williamsem) publikuje wideoblogi nazwane przez nią "Pamiętniki z kwarantanny".

W najnowszej odsłonie wokalistka przyznała się, że wykonała test na przeciwciała koronawirusa SARS-COV-2, który wyszedł pozytywnie. Może oznaczać to, że gwiazda przeszła bezobjawowo zakażenie (lub wciąż jest zakażona). Jednak jak zwracają uwagę WHO i CDC (Centrala Kontroli i Prewencji Chorób), nie ma potwierdzenia, że nabyte przeciwciała pozwalają uniknąć ponownego zakażenia wirusem. 

Reklama

To najwidoczniej nie przeszkadza jednak Madonnie, która zapowiedziała, że ma zamiar wyjść na zewnątrz:

"Jutro zamierzam wybrać się na długą przejażdżkę samochodem. Otworzę okno i będę wdychać powietrzę z COVID-19. Mam nadzieję, że będzie słonecznie" - stwierdziła. 

Przypomnijmy, że w połowie kwietnia piosenkarka oznajmiła, że z powodu pandemii straciła trzy bliskie osoby - kuzyna, brata jej ochroniarza i Orlando Puertę, dyrektora ds. muzyki tanecznej, który odpowiadał za wiele miksów jej utworów.

W Stanach Zjednoczonych zakażonych koronawirusem jest już ponad 1,13 miliona osób. Zmarło 65 tys. pacjentów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje