Reklama

Madonna nie chce grać koncertów

Królowa popu Madonna przyznała w wywiadzie, że wykonywanie muzyki na żywo coraz bardziej irytuje ją. Jednym z powodów, dla których wykonawczyni "Music" rozważa rozstanie ze sceną, jest macierzyństwo, uniemożliwiające organizowanie wyczerpujących tras koncertowych.

Madonna, której szalone koncerty jeszcze kilka lat temu porywały tłumy na całym świecie, stwierdziła, że nie pokaże się na scenie, dopóki nie wymyśli naprawdę wspaniałego show. A - trzeba przyznać - nie jest to dzisiaj najłatwiejsze zadanie.

Reklama

"Nudzą mnie koncerty, na których wykonawca po prostu wychodzi na scenę i gra swoje. Chcę, żeby wszystkie moje zmysły odczuły show" - twierdzi Madonna.

Nie bez wpływu na tę rezerwę w stosunku do koncertów był zapewne fakt, że piosenkarka od jakiegoś czasu jest mamą. "Podczas moich ostatnich koncertów dzieci czekały na mnie na zapleczu, a tak nie powinno być" - powiedziała.

"To bardzo dziwne uczucie, kiedy bierzesz dzieci na kolana, ubrana w kostium z kryształu górskiego. Myślę sobie wtedy - 'Dobra, za chwilę znajdę się w świetle jupiterów i będę Superkobietą'. Ale przecież nią nie jestem, jestem zwyczajną mamą. Jakież to dziwne..." - dodała Madonna.

Nieoficjalnie mówi się, że w tym roku wokalistka wyruszy jednak na pierwszą od wielu lat trasę koncertową, choć póki co brak bliższych szczegółów na ten temat.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koncerty | na żywo | chcę | Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje