Reklama

Madonna: Britney, Kylie, ślub

Madonna, amerykańska wokalistka pop, otwarcie wyraża swe poparcie dla młodszych koleżanek po fachu, nosząc na koncertach koszulki z ich nazwiskami. Artystka twierdzi, że chce w ten sposób dodać sił do walki z ludźmi, którzy je bez przerwy krytykują. Ponadto zasugerowała, że w przyszłym roku chce poślubić swego brytyjskiego narzeczonego Guy'a Ritchiego i osiąść z nim na stałe w Londynie.

Madonna pojawiła się na swym koncercie w Nowym Jorku w koszulce z nazwiskiem Britney Spears, a podczas niedawnej ceremonii wręczenia europejskich nagród MTV w ten sam sposób wyrażała swą sympatię dla Kylie Minogue.

Reklama

"To jest trochę ironiczne. Ludzie ciągle czepiają się Britney, tak jak czepiali się mnie, gdy byłam młoda. Kylie jest atakowana za to, że mnie naśladuje, więc ją też muszę wspierać. Na pewno przy okazji następnych koncertów będę nosić koszulki z imionami różnych tego typu wykonawców" - stwierdziła Madonna.

Artystka przyznała także, iż znacznie lepiej czuje się mieszkając i śpiewając w Europie. Już 28 listopada wystąpi w towarzystwie wielu zaproszonych gości w londyńskiej Brixton Academy i choć boi się powrotu na scenę po tak długiej przerwie, to ma pewność, że będzie dobrze przyjęta.

"To wspaniale być znów w Londynie, ale jestem bardzo nerwowa. Miałam przerwę w koncertowaniu i w sumie to czuję się, jakbym tu była ostatni raz sto lat temu. Śpiewam już od 18 lat i widzę, że ludzie znów zaczynają mnie akceptować. Zawsze czułam się bardziej Europejką niż Amerykanką. Amerykanie zbyt dosłownie do wszystkiego podchodzą, Europa lepiej rozumie mnie i moje nieco ironiczne poczucie humoru".

Tymczasem w wywiadzie dla największego angielskiego brukowca "The Sun" Madonna powiedziała, że bardzo kocha brytyjskiego reżysera Guy'a Ritchiego, z którym ma czteromiesięcznego syna Rocco, i dlatego małżeństwo z nim wydaje się jej czymś naturalnym.

"Guy poprosił mnie, abym wyszła za niego i odpowiedziałam 'tak', ale jeszcze nie ustaliliśmy daty ślubu - powiedziała Madonna. Dodała przy okazji, że w Londynie czuje się znacznie lepiej niż w Los Angeles.

"Mogę chodzić tu na piechotę i lubię to. Znam najbliższą okolicę i mogę pomóc ludziom pytającym mnie o drogę do pubu lub gdziekolwiek".

W przyszłym tygodniu, 28 listopada, Madonna da pierwszy od siedmiu lat koncert w Wielkiej Brytanii, który będzie na żywo transmitowany w Internecie. Adres: www.msn.co.uk/madonna.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ślub | Madonna | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama